HealthTalkie

Talk About Health and Its related Topics

 
  • Einzelverkauf aus großer Liste, Minimal/House/Techno/Elektro/Funk/Soul/Disco

    Mehrere 1000 Vinyle als Excel Datei

    Die Titelliste finden sie unten,

    Falls sie interesse an der zugehörigen Preis-Liste oder fragen haben schicken sie mir eine Nachricht.



    Angebote bereits ab 1,00€

    Angebot: Ab einem Einkauf von 100€ gibt es einen Preisnachlass von 15%

    Zustand ausschließlich Mint - VG+


    "Little Louie"

  • PROGRESS, DECLINE, AND HOPE: A COLLABORATIVE TIMELINE

    An award-winning collaborative timeline started by Aero in January 2011 and ending in March 2013. Progress, Decline, and Hope won the 2012 Turtledove Awards for “Best New Collaborative Timeline” and finished a close second in polling for “Best Shared Worlds”. In 2013, the timeline was nominated for “Best Continuing Future Timeline” and finished second in polling to the deserved winner, Pkmatrix' A

  • • A Brief Overview:
    Luxury Store Façades in Jakarta adalah thread yang secara khusus didedikasikan untuk menjadi etalase bagi Luxury Brands yang sudah ada dan yang akan hadir di Jakarta, dimana ibukota DKI Jakarta merupakan pusat industri luxury goods terbesar di Indonesia sampai saat ini. Raksasa konglomerasi luxury-goods di dunia – LVMH Moët Hennessy • Louis Vuitton S.A. telah memprediksikan bahwa Indonesia akan menjadi pasar luxury goods terbesar di Asia Tenggara, mengge

  • Dermatitis (na licu)

    13 years ago

    Sjećam se da je bilo par tema o ovom velikom zdravstvenom problemu, sada ne mogu pronaći, no samo ukratko da prenesem svoje iskustvo,

    Već 10-godina sam patio zbog iznenadne pojave crvenila i svrbeža i prhutanja pkože na licu, pogotovo u predjelu sljepoočnica, po čelu i oko nosa.
    Da kažem slikovito..povremeno bi izbilo tako jako crvenilo da me bilo stid izlaziti vani. Nisam znao lijeka, pa sam počeo koristiti prosječne kreme koje su vlažile kožu, no od toga je bilo sve gore i gor

  • Čitajući topic 'Diane 35', vidim da dosta cura ima problema s tenom (tko zna kako stoje muškarci u tom pogledu, ništa se ne izjašnjavaju).

    Nikad u životu nisam imala toliko problema s kožom (gadne, čvoraste, bolne akne po licu, vratu, leđima).
    Policistični jajnici dijagnosticirani su mi prije nekih 10-ak godina.
    U par navrata pila sam Diane 35 i sve se povuklo, koža perfektna i sve super. Svaki put nakon prestanka uzimanja Diana bilo je sve gore i gore.

    Išla sam r

  • The following ATL is based on the thread:

    http://www.alternatehistory.com/discussion/showthread.php?t=243962

    Here is the final draft of the ATL so far:

    August 15th, 1977: Dr. Jerry R. Ehman on August 15, 1977, while working on a SETI project at the Big Ear radio telescope of Ohio State University then located at Ohio Wesleyan University's Perkins Observatory, Delaware, Ohio. The signal bore all of the hallmarks of potential non-terrestrial and non-Solar System or

  • Classical vinyl

    7 years ago

    Classical Collectables

    Info about some of the more collectable classical pressings can be found here (http://pinkfishmedia.net/forum/showthread.php?threadid=8266). All prices on the classical listing include professional wet-vacuum cleaning using a VPI 17i record cleaning machine.

    Adam – Giselle, VPO / Karajan. Decca SXL 6002 wide-band deep-groove 1st issue. The thin laminated flip-back sleeve in VG++ condition due to some light creasing and general ageing, though it has

  • Hey guys, here is the winners list for the last event! Congratulations to everyone!

    This is listed by rank/name/points


    1 FIGHT CLUB 30138032
    2 Indian Nation™ 27540592
    3 Rogues Gallery 24597619
    4 Infamous Syndicate 24460875
    5 Sunnyvale 19789347
    6 Silent Assassins 19181158
    7 The Buckwheat Connection 19123426
    8 HellCalls Group 18861142
    9 COLD Karma Mafia 18838514
    10 Original Gangster Killaz 18743908
    11 Criminal Mafia Kil

  • Hey guys, here is the official list of winners with points for this last event. Congratulations to everyone!

    rank/syndicate name/points

    1 FIGHT CLUB 29728143
    2 Silent Assassins 22134991
    3 Indian Nation™ 16590680
    4 The Buckwheat Connection 13647066
    5 Famous When Dead 12486886
    6 Infamous Syndicate 12427383
    7 Criminal Mafia Killers 12011234
    8 elite aliance 11854657
    9 Back Alley Network 11838427
    10 HellCalls Group 11829517
    11 Sunnyvale

  • scalar weapons

    2 years ago

    This is interesting. All done by extracting power from the vacuum of space with a huge di-pole. If this is a true invention then it would fit the bill for the kind of effects that Matthew Delooze talks about with the 2012 logo. It could be a hoax of course because the science of it starts to make sense and then disappears up its own aperture. Here it is - will be interested to hear what everyone thinks.

    TWELVE THINGS YOU SHOULD KNOW ABOUT SCALAR WEAPONS
    by Christi Verismo

  • Thời đại mạng xã hội Facebook phát triển mạnh hãy LIKE http://www.facebook.com/DienTuGiaDungNhat và Share để cập nhâp giá tốt nhất , rẻ nhất sản phẩm mới nhất và đợt Giảm giá bên em nhé
    Xin chào toàn bộ khách hàng Yêu quí

    - Tất cả các sản phẩm mua tại 52duhang.vn (http://www.52duhang.vn/) đều được bảo hành Miễn phí trong vòng 2 năm từ ngày mua, Hàng mình chỉ bảo hành khi các sản phẩm bên mua không được mang qua Đối tác khác sửa chữa , việc bảo hành tuyêt đối ở 52duhang (http://www

  • 1 FIGHT CLUB 29212919
    2 Indian Nation™ 24216160
    3 Rogues Gallery 24059841
    4 Sunnyvale 23034159
    5 The Buckwheat Connection 15169589
    6 HellCalls Group 14716728
    7 Infamous Syndicate 14638525
    8 COLD Karma Mafia 14365191
    9 Silent Assassins 14300553
    10 Famous When Dead 14182322
    11 Criminal Mafia Killers 14150519
    12 The Brewskis 8312681
    13 Original Gangster Killaz 8288897
    14 The Reaper Crew 8179809
    15 Death Row 7299987
    16 Burger

  • tmman posted in Acute spinal cord injury experiences (http://carecure.org/forum/showpost.php?p=235121):
    I'm new here so i don't know if this is the right place to post. I'm a 53 year old man that came down with transverse myelitis in January of this year. My rehab experience was as good as can be expected but I was and still am very frightened. I hate the way I am and despise being in a wheelchair. I'm having a very difficult time coping with this disease that I had never even heard of befor

  • The Saga of the M16 in
    Vietnam (part 1)

    by **** Culver

    The following story is one that I tell with some trepidation, since my experience(s) with the "Matty Mattel Mouse Guns" were not pleasant ones. In this time and place far separated from the grim reality of kill or be killed, the bitter memories of the "little black rifle that wouldn’t shoot" have started blending into the mists of long forgotten firefights. Some of the bitterness of those

  • Contribute if you got some more. No signatures, bumping, or joking around, please.
    Feel free to use this in a Bluelight FAQ, this is all written from scratch by me. I will update it with people's responses. This is a constantly-evolving document. Give it a week or two before setting it in stone. http://www.bluelight.ru/ubb/smile.gif
    Please close "guide to bluelight ACRONYMS" (http://www.bluelight.ru/ubb/Forum12/HTML/004761.html)
    Peace --L/O--
    edited 1pm fri

  • hrvatski S-300

    6 years ago

    Pišu: Berislav Jelinić, Eduard Šoštarić, 24.10.2006. | br. 571 iz Nacionala (http://www.nacional.hr/articles/view/28623/)

    OBAVJEŠTAJNI DOKUMENTI OTKRIVAJU
    SAD, Izrael i Rusija otimali su se za hrvatski S-300

    Raketni protuzračni sustav S-300 u posjedu Hrvatske vojske bio je predmet interesa velikih sila: Izrael i SAD željeli su iskopirati superiornu rusku tehnologiju, a Rusi su ih htjeli spriječiti

    Nacional posjeduje izv

  • Mastopatija

    6 years ago

    Molim da mi pomognete savjetom. Naime,imam 25 godina i lijeva dojka mi je inace veca i drugacija od desne, ne mnogo ali dovoljno da ja primjetim. Cesto me je bolila u nazad nekoliko godina ( ne sjecam se kada sam prvi put to osjetila, cini mi se da je oduvjek). BOl je nekako cudna, nije ona predmenstrualna, nego kao da mi neko stipka neki kanalic ili zlijezdu ispod bradavice. S godinama sve me vise boli, ali ne konstantno vec perodicno. BOl se povecala kako sam pocela da koristim kontracepcijsk

  • informacije o diff-u: http://allchains.info/
    informacije o isplativosti: http://www.coinchoose.com/

    ----------

    sto se tiče uputstva za LTC.

    prvo treba da skinete sa ove adrese klijenta (http://litecoin.org/) (novčanik), koji kada pokrenute mora da apdejtuje ceo lanac, što može da potraje. Nakon toga dobijate adresu gde možete da čuvate offline LTC.

    u početku su rudarili uglavnom CPU-ovi, može se i danas to raditi, ali je hash rate oko 40 (u zavisnosti ko

  • GREETINGS,

    I thought some of you might find interest in this data about nutritional supplements and Transmissible Spongiform Encephalopathies.
    NOPE, these manufactures probably did not tell you all about this. TSEs like CJD can be of long incubation, if you are lucky. I doubt if all of you knew some of these by-products were even in these supplements. well, now you do.................TSS

    Volume 361, Number 9368 03 May 2003



    Correspondence

    Ti

  • Napad na Siriju test za rusko oružje

    Ako vojni udar Zapada na Siriju bude radikalan, te Bašar el Asad odluči da odgovori napadom na ciljeve na Kipru, u Izraelu i u Turskoj, to bi bio problem za ceo Bliski istok
    Predgrađe Damaska, Zamalka: inspektori UN traže ostatke bojnih otrova (Foto Rojters)

    Od našeg specijalnog izveštača

    Moskva – Rusija je poslala raketnu krstaricu „Moskva” i još jedan brod put obala Sirije zbog eventualne evakuacije svog osoblja iz siri

  • Rank Syndicate Points

    1 FIGHT CLUB 33320346
    2 Indian Nation™ 27455923
    3 Silent Assassins 24988040
    4 Famous When Dead 18964303
    5 COLD Karma Mafia 17077223
    6 Infamous Brasco Mafia 17021592
    7 Infamous Syndicate 16915418
    8 elite aliance 16786039
    9 The Buckwheat Connection 16766035
    10 HTC Blue 16581128
    11 Sector 8 8297658
    12 HellCalls Group 8211784
    13 M4A1 7793243
    14 Death Dealers of CM 7726195
    15 Bad Blood Rising 7

  • Rank Syndicate Points

    1 FIGHT CLUB 33320346
    2 Indian Nation™ 27455923
    3 Silent Assassins 24988040
    4 Famous When Dead 18964303
    5 COLD Karma Mafia 17077223
    6 Infamous Brasco Mafia 17021592
    7 Infamous Syndicate 16915418
    8 elite aliance 16786039
    9 The Buckwheat Connection 16766035
    10 HTC Blue 16581128
    11 Sector 8 8297658
    12 HellCalls Group 8211784
    13 M4A1 7793243
    14 Death Dealers of CM 7726195
    15 Bad Blood Rising 7

  • Moja 7-godišnja djevojčica od jučer ima simptome nove gripe (nije laboratorijski potvrđeno):
    -kontaktirala sam prvo pedijatra koji nas je uputio na liječenje kod kuće kao kod obične sezonske gripe i rekao da se ne propisuju antivirusni lijekovi ( npr.Tamiflu) te da dođemo danas ujutro na pregled.
    -nazvala sam Kliniku za infektivne bolesti gdje tkđ. dobivam iste upite te na sam spomen antivirusnih lijekova dobivam odgovor da ih se ne propisuje osim kad se bolest komplicira
    -kod ku

  • ...možda promijenite mišljenje nakon ovog članka.

    Mislim da je ovo zanimljiva info i da zaslužuje posebnu temu. Vidjeh ovaj članak kod frendice i mislim da je vrijedan dijeljenja s drugima:

    http://eatlocalgrown.com/article/112...many-ills.html (http://eatlocalgrown.com/article/11266-wheat-gluten-the-culprit-for-so-many-ills.html)




    If you have any of the following symptoms it could be a sign that you have gluten intolerance:




    Diges

  • Has anyone tried this, and did you find it helpful? I’m attracted to this idea because it’s a natural herb rather than a manufactured drug.

    Last year I tried Lexipro, which had too many side effects, and Remeron, which was helpful but gave me restless leg syndrome. After that, I said to hell with prescription drugs for depression and have been trying to level my moods through diet and exercise. But, that doesn’t always work, and I was thinking about trying something new when I read

  • Za sve koje muku muče s gljivicama....

    Već godinu dana koristim canesten, geonistin, razne kreme i kremice, vaginalete i vaginaletice....

    Meni nije uvijek nadraženo dole i ne pecka,nekad malo svrbucka, ali najgori je sirasti iscjedak, koji je ponekat grudast i lovi se unutra oko maternice (nemojte me pitati kako to znam :oops: )

    Dakle:

    Naravno, ČEŠNJAK!!!!! u gazicu namoćen u gospinu travu staviti po noći tijekom 5 dana i više nema ničega!!!!
    Doka

  • Well I'm so proud of myself - 53 hours and no meds... the benzodiazpine family of drugs has been extremely helpful for me too....... they really so quiet my symptoms without side effects nad have made it possible for me to earn a few bucks, go shopping - even socialize....After 23 months of no relief from labs, I am so grateful for a little break now and then... The benzos are wonderful but do come with a down side... our nervous systems quickly come to rely on them and after a while, hi

  • Evo nisam dugo bila na forumu,al pojavio se ˝problemčić˝koji me muči...Trudna sam, al naime,nisam zatrudnila na uobičajen način...S dečkom sam već dosta dugo, imam 25 godina, on je dosta stariji, a mene je već godinama pucala želja za bebom. Taman kad sam mislila da će se to brzo stvariti sa sadašnjim (upravo zato jer njemu vlak prolazi..), on je stalno navodio neke razloge koje sam ja smatrala bespotrebnim odlaganjem vjenčanja i svega ostaloga. Ono, slažemo se,volimo, čemu odlaganje? :confused:

  • Često sam u Hrvatskoj, točnije na Kvarneru, tj. u Novom i Crikvenici. Dva su razloga zbog kojih dolazim dole često: 1) Supruga mi je podrijetlom iz Novog Vinodolskog i 2) Mnogo volim Hrvatsku i mentalitet ljudi sa područja Kvarnera. :) Super su.

    Inače sam jako zadovoljan uslugom, ljudima i ljepotama obale od Senja do Opatije, a i nekako se super osjecam kada mi dijete dođe dole među svoje preko ljeta. Čisto da malo vježba maternji jezik.

    Također, kako radim u jednoj velik

  • Quick Studies: Clothed and Nude Figure Oil Painting (http://www.artistsnetworkuniversity.com/courses/painting-the-figure-clothed-and-nude)

    This course will provide an overview of the essential skills necessary to create successful quick studies (average 1 hour) of the human figure. Students will primarily work from the clothed figure; however, the nude figure will also be introduced in week four. Specific focus will be placed on starting approaches, brushwork, full value and full c

  • Sad, kada je presuda Općinskog suda u Bjelovaru P-1078/03-18 od 14. travnja 2004. konačno postala pravomoćna mogu opisati na koji način sudovi u RH utvrđuju nastanak i postojanje duševnih boli. I što te boli čini.
    Ukratko, radi se o presudi kojom je Općinski sud u Bjelovaru utvrdio da je tužitelj imao duševne boli i da mu za to treba platiti 5.000,00 kuna.
    Dakle, ništa posebno.
    Dok ne počnete razmišljati što to po stavu suda čini duševnu bol i tko tu bol trpi.

    Što

  • Budući da prije nego mi se dogodilo to što mi se dogodilo nedavno nisam imala pojma da ovakvo stanje postoji i da bob može biti (i) opasan, a i nakon toga surfajući po domaćim stranicama nisam otkrila puno, nagovorilo me da zapišem na omiljenom forumu svoj doživljaj.
    Prije mjesec dana probudila sam se ujutro s užasnom ali užasnom neopisivom glavoboljom (inače me glava rijetko boli, a nikad nepodnošljivo, mamurluk ne računam), kao da imam željeznu kapu na glavi i nisam mogla podići glavu od

  • Abortus-pobacaj

    4 months ago

    Za mnoge zene san jeste porodica familija dijeca, to i jest bit jedne normalne zene koja voli i masta...dijeteeeeee.

    Dali je to zelja svake zene? Ili mozda neke zele karijeru samostalnost pa bi im djeca stajala na putu. I to mozemo akceptirati ali kad zena se predaje muskarcu i predaje se svim svojim bicem ostaje u drugom sranju, ode i abortira-pobaci ubija jedan tek stvoreni zivot.

    Kakva je to zena, kakav ona ima karakter, zar nema nekih srestava za zastitu ???????????

  • Petak, 01. listopada 2010.

    Slobodan Praljak na suđenju - ono o čemu se u Hrvatskoj ne piše


    O logičnosti optužnice

    "To je u nebo vapijuća nelogičnost, to je do nebeskog krika neshvatljivo... I tvrdim Vam časni suče Trechsel i ostali časni suci, da je ovo situacija, da se ovako nešto događa Francuzima, 50 milijuna Francuza bi se s grohotom smijalo na ovaku optužnicu, da ga naoružavate (muslimanski narod

  • Molim da se na ovoj temi postavljaju tekstovi i komentari o načinu rada, uvjerenjima i tumačenju vjere ovog pokreta. Hvala.
    -Egi


    Zeleni okvir za Magdyjevu osmrtnicu
    Emir Imamović


    Udarac u glavu bio je takav da Magdy Dizdarević nije imao nikakvih šansi. Dva dana je tridesetpetogodišnji mostarski pravnik ležao u bolnici Južni logor priključen na svakojake medicinske aparate, da bi, kako to muslimani kažu - preselio na Ahiret. Magdy Dizdarević umro je od posljed

  • Magnesium

    9 years ago

    Hey all. I'm taking 500mg of Magnesium daily. I'm on my 7th day now and I think it's helping my speech. I had it upped to 750mg and talked to people who I stutter real bad with and they were surprised that I'm 90% stutter-free. (I stutter when I'm mad about something) My friend who went through an expensive speech therapy is relapsing so she's thinking about using magnesium too.

    It does have calming effects and makes me a bit sleepy. I slept like a log at night. Magnesium and

  • Idiopatska neplodnost

    11 years ago

    Ne mogu naći ovu temu na forumu, no ako postoji molim da me prebacite tamo.
    Radi se o tome da nikako ne mogu ostati trudna iako su svi nalazi uredni i napravljen HSG. Bila sam na inseminaciji koja nije uspjela i spremamo se još jednom.
    Molim vas za iskustva, je li vam uspjelo na kraju ili je pronađen neki konkretan razlog neplodnosti?

    Evo uvodno nekoliko informacija o idiopatskoj neplodnosti:

    IDIOPATSKA NEPLODNOST

    Miro Kasum; Klinika za ženske bolesti

  • Osveta žene

    5 years ago

    Što biste učinili da doznate kako vaš suprug ima čak tri ljubavnice?
    Amerikanka Tracy Hood Davis nevjernom suprugu nije rekla ništa već je kontaktirala sve tri ljubavnice, koje također nisu znale za postojanje 'onih drugih', i njih četiri su mu pripremile iznenađenje. Jedna ga je namamila u hotelsku sobu i vezala, a potom su ga sve četiri malo mučile i na kraju mu 'ponos' zalijepile za trbuh.
    http://images.teamsugar.com/files/users/1/13839/42_2007/chk_104_11.jpg
    'Peglanje' njegove ka

  • Svjestan sam da sada svaki gradić nudi neke pogodnosti, no uz sve to mi im nudimo i najljepši grad sa najboljim potencijalom, a nadam se da će to uprava IKEA-e prepoznati, kaže dogradonačelnik Dražen Grgurović

    http://www.zadarskilist.hr/media/thumbs/1/ikea1_1.jpg
    Zadar ima mnoge prednosti koje bi IKEA-u navele da bude upravo ovdje

    Ikea, švedska tvrtka, jedna od najvećih proizvođača namještaja u svijetu još uvijek je zainteresirana za

  • vec sam dotakla tu temu na drugom mjestu.ali evo,opet mi se nasla na listi prioriteta.na zalost.
    otkako se mali rodio,ja znam za tu vakcinu kao kontraverznu.prije svega male boginje,vodene kozice,ospice,varicella(sad imam sve termine u rukavu ;) ) jesu dosadna,ali uglavnom nisu opasna bolest za djecu izmedu 1 godine do oko ili iza puberteta.ljudi koji zaglave u bolnici zbog njih su ili odrasli,ili bebe(rijetko).medutim,u USA tvrde da ljudi od toga cak i umiru,govorili su onda o 1000ma,a sa

  • Krsto Zrnov Popović

    7 years ago

    General crnogorske vojske Krsto Todorov-Zrnov Popović, rodjen je 13. septembra 1881. godine u Cucama, a ubijen je u oružanoj borbi od strane operativne potjerne grupe OZN-e, u noci između 13 i 14. marta 1947. godine u mjestu zvano Bojanje brdo u Cucima. Bio je plemeniti čojski junak, vitez, crnogorski riter jednog herojskog doba, vojskovodja. Cio svoj život, kao vojnik, oficir i političar posvetio je domovini Crnoj Gori, njenom barjaku, pravu, časti i slobodi. Živio je i

  • Hey all, over the last couple of months I have been doing much experimenting with codeine and various ways to potentiate it and drugs which synergise well with it. There was a thread recently but I feel it took a turn more towards tripping on DXM and antihistamines.

    Codeine is a pro-drug converted into morphine in the liver by CYP2D6, an enzyme of the CYP450 system. This process is called O-demethylation. Approximately 7% of the Caucasian population are CYP2D6 poor metabolizers, meaning

  • Kako da "očistite" jetru? Mislite da bi trebalo da imate čistiju kožu, bolju probavu i više energije? Onda treba da čuvate zdravlje vaše jetre.




    http://www.b92.net/news/pics/2013/02/24/114218853512a56942a86b771431469_orig.jpg
    Gujina trava (Foto: Ken Shoufer / Flickr.com)

    Glavna uloga jetre je detoksifikacija celog tela. To je naš unutrašnji “čistač” koji uz pravu podršku može iz tela izbaciti otrove

  • Alaska

    Arkansaw

    California

    Sheldon Jordan
    Neurological associates of West LA
    2811 Wilshire Blvd #790
    Santa Monica, CA 90403
    310-829-5968

    Also PT's, don't' know if they are there:

    Westside Spine and Joint Rehabilitation
    1082 Glendon Ave.
    Los Angeles, CA 90024
    (310) 209-2011

    Joyce Wilkinson
    2664 29th street
    Santa Monica 90405
    310-392-8259

    SALINAS PHYSICAL THERAPY/Sports Medic

  • Boris Dežulović

    a year ago

    Je li Hrvatska bila agresor ili Srbija nije?

    Zvao me nekidan u dva iza ponoći Kožo da ispriča vic. Ima on taj običaj, zovne u gluho doba noći iz kafane da ispriča vic.

    Elem, zaposlio se Bobi kao portir u Predsjedništvu BiH, i prvi dan sačekao tursku delegaciju. "Helou, džentlmenz, velkom tu Bi end Ejdž",
    uljudno pozdravio portir Bobi otvarajući vrata, a Turci, jasno, po****ili, i odmah se požalili Aliji. Izribao Alija Bobija, objasnio mu da se ne
    može tursko

  • KRŠENJA PRAVA DJETETA

    12 years ago

    Način: onemogućavanje susreta i druženja djeteta sa roditeljem s kojim ne žive
    Posljedice : psihofizičko zlostavljanje djeteta ( kazneno djelo )
    Tko onemogućava :
    1. roditelj s kojim je dijete
    2. službene osobe CZSS i nadležnog ministarstva, odnosno državne institucije za zaštitu interesa djeteta
    Kako se onemogućava od strane CZSS : nedonošenjem odluke ( ovisno o bračnoj ili izvanbračnoj zajednici ) bilo konačne ili privremene o roditeljskoj skrbi s kojom se određuju s

  • Horor sa djetetom u ER

    12 years ago

    Nikad nisam gledala americke serije ER, bolnica ova, te ona...i te njihove glupost, kako nije sve kao na filmu, da napisem moje vecerasnje iskustvo.
    Zdravstveni sam radnik, radila sam i u hitnoj sluzbi,tako da znam i malo sa druge strane kako izgleda, ali ovaj horor nisam doivila ni kao medicinar, ni kao pacijent.Za one koji ne znaju, zivim u Americi, u gradicu od 10- miljuna ljudi, na stotine bolnica sa hitnim sluzbama.
    Pravilo ovdje je od prilike kad pozoves hitnu moraju biti sa pacije

  • Drage žene, pozdravljam Vas sve! Nova sam ovdje i unaprijed se ispričavam administratorima ako sam krivo svrstala temu. Molila bi sve vas koje imate iskustva s ovom temom da mi pomognete mišljenjem i kojom rječju. Imam 23 godine, dosad nisam imala nijednu trudnoću, a prije 4 godine operirana sam i odstranjen mi je kompletno lijevi jajnik zbog dijagnosticirane velike dermoidne ciste na njemu koja ga je ''pojela''. Redovno odlazim ginekologu, PAPA testove i UZV radim dvaput godišnje, jer da, prizn

  • Moja majka / spoileri

    8 years ago

    Serija ‘Moja majka’ govori o životu i obitelji. Može li se jednom razdvojena obitelj ponovno okupiti?

    http://mojatv.files.wordpress.com/2011/04/majka.jpg?w=470&h=270

    Zejnep i Musa su se upoznali na fakultetu te su se tamo strastveno zaljubili. Nakon toga uslijedio je i trogodišnji brak u kojem nisu imali djece. Na dan kada je Zejnep shvatila da je trudna, saznala je da je Musa vara. Umjesto da kaže istinu, Zejnep ogorčena na svog supruga njemu prešuti činjenicu da će po

  • I date all my baseball photos using the following book. (Baseball Uniforms of the 20th Century: The Official ML BB Guide, Researched, Illustrated & Written by Marc Okkonen, 1991, 1993)

    Also, the following website, hostd by the Hall of Fame, mainly using the same book above, but also using images after 1993, has assisted me in dating some of the photos. http://exhibits.baseballhalloffame.org/dressed_to_the_nines/database.htm#database

    On this photographic gallery, I

  • XPERIA X8, W8, X10 mini/pro TUTORIJAL
    INSTALACIJA Android 2.2 ili 2.3 CyanogenMod ROMova/Kernela




    Napomena: Ovo su neslužbeni ROMovi napravljeni zahvaljujući raznim programerima sa xda-developers foruma, i to najčešće u toplini svoga doma, u suradnji jedni s drugima.
    Sljedeći postupak poništava garanciju (povrat garancije je moguć).
    Nisam odgovoran za bilo kakve kvarove. Ukoliko se držite postupka problema neće biti.


    Što je CyanogenMod?
    Soft

  • Depilacija

    7 years ago

    Mnogo je načina kojima možete ukloniti suvišne dlačice na nogama, pazusima i bikini zoni. Donosimo vam pregled svih metoda kako bismo vas podsjetili da je odbrojavanje dana do proljetnih haljinica, suknjica, topića već počelo i krajnji je trenutak da izaberete metodu za uklanjanje neestetskih dlačica...



    Britvica

    Odlučite li se za najbržu i najjednostavniju metodu, prije depilacije nabavite gel ili pjenu za brijanje.

    Prilikom depilacije britvicom drži

  • Louise Hay

    9 years ago

    Evo, otvaram topic u vezi rasprave koja se je potegnula na topicu: «Tijelo-psiha».
    Ovdje cu ispisati podatke iz knjige «Kako iscijeliti duh i tijelo» tako da ovo nije moj tekst vec copywrite.
    Pod broj jedan je poremecaj ili bolest ili kako god.
    Pod broj dva je uzrok u nasoj psihi koji je mogao dovesti do takvog stanja.
    Pod brojem tri ono sto bi trebali usvojiti u svoju svijest da bi se izljecili, ono sto bi si trebali ponavljati kao da smo na psihoterapiji. Ja to u sali zo

  • Antifašistička koljačka promidžba - Profiteri jasenovačke laži

    Piše: Mladen Ivezić, povjesničar

    Hrvati - ljudožderi

    Antifašist Zaim Topčić 1985. najavio je roman 'Ljudolovka Jasenovac' tvrdnjom da "svi glavni i epizodni likovi su autentični (...) Bitni događaji, problemi i konflikti su također istiniti". Roman je dobio antifašističke nagrade. Topićev lik, katolički svećenik u Jasenovc

  • Working Timeline for Child Abuse and Savile related


    This is designed as mainly a thread for dates and basic info to add to the timeline below. This first post by me will be updated continually whenever possible with relevant dates to the Savile thread and child abuse scandals and can be used as a point of reference aside the Savile thread. Contributions, suggestions, corrections and extra detail all very welcome.

    Cheers!


    1950's onwards - organised and sophist

  • The Rothschild Thread

    6 years ago

    some background info

    THE HOUSE OF ROTHSCHILD

    If one looked on the backstage of history, he would find the House of Rothschild. They have indebted Kings, manipulated kingdoms, created wars and molded the very shape of the international world. Among the hierarchy of the Illuminati they are revered as a powerful satanic bloodline. They are "living legends."

    Said one biographer: "In America a boy wants to become President. In Europe he would rather be

  • Marc Marquez Alenta

    12 years ago

    Vreme je da nam se sa Stranice Velikana osmehne i najsladje dete moto-sporta:



    http://i45.tinypic.com/4ki6xf.jpg


    Taj osmeh je i glavni krivac sto mi ovaj momak vec godinama ne izlazi iz glave.Potpuno me je opcinio jos kada sam ga videla na jednoj od prvih trka njegove druge sezone u 125-cama.Nisam znala ni odakle dolazi,ni sta ce od njega postati,ali sam bila sigurna da ce mi taj broj 93 doneti neke od najdrazih trenutaka savrsene srece.Do tada sam mislila d

  • I ne samo to! :D

    Koliko ste ih do sada promjenile i zasto?
    Jel vas trenutacni ginekolog privatnik ili... (onaj drugi)... ?

    Evo mog iskustva:

    Ja sam do sada isla kod jedne u mom gradicu. I nema sanse da joj se vise pojavim. Pizdim vec neko vrijeme na nju... a zadnji posjet njoj je bio vrhunac vrhunca.

    Trebala bih na neke pretrage i uvjerava me doktorica kako moram otici privatniku to obaviti i, kao, dat ce ona meni broj telefona. Ja pitam koliko

  • Vinkovci
    Županija Vukovarsko-Srijemska
    http://www.vukovarsko-srijemska-zupanija.hr/assets/karta_zupanije.gif

    http://www.ngw.nl/int/cro/images/vinkovci.gif

    (2001)
    Stanovnika: 35 912
    Površina: 94km2
    Gustoča naseljenosti: 381,8


    ------------
    Planirao sam otvoriti topic još prvih dana nakon registracije, ali polako izgubio volju, posebno jer sam htio kompletno u prvom postu ugurat sve najavljene, započete, planirane i u ti

  • Ja evo već više od 15 godina muku mučim sa alergijama. Nikad mi nisu otkrili na što sam alergična. Vidjeli su u krvi da mi je to nešto povišeno što označava da je imam ali prilikom testova na alerije nikada se nije pokazalo što. Kljukali su me sa svim živim ljekovima, neko vrijeme i lijekovima za astmu (ventolin, serevent, flixotide, flixonase i td.). Uglavnom ništa nije pomoglo i sve sam to bacila u smeće nakon nekoliko godina i počela živjeti puno bolje, ali još uvijek mi curi nos. I uopće nem

  • Bicikli za djecu

    9 years ago

    Tražila sam ovakvu temu pa je nisam našla. Ako već postoji ispričavam se na otvaranju nove i slobodno spajajte s postojećom temom.

    Zanimaju me vaša iskustva s kupnjom(ili nabavkom) biciklića za djecu.

    Moja mala je sad 3 godine i rado bi joj nabavili bicikl. Poveli smo i nju da vidimo što joj se sviđa i što bi mogla voziti i zasad smo ustanovili sljedeće:
    - bicikli u Turbolimaču- koji god je probala nije bila dsta snažna za vrtit pedala. Biciklići su dosta teški sami p

  • Stvarno su uzasni svi a najvise Sasa Vugdalic. Pa ko stavi onog konja da komentira utakmice...
    Evo samo neke od njegovih provala:

    -Tipičan faul; da im je ovo oprostio, bilo bi to baš engleski od njega
    - Riley sve vidi, a to može biti samo dobro za nas i lak je na kartonima kao šerif u Americi
    - Norveški golman je vidio Misimovića i počeo da se vraća, ali kasno Marko na Kosovo stiže...
    - Još uvijek se namješta mreža tamo gdje se norveški golman upleo kad je Misimovi

  • Hormoni i oplodnja

    a year ago

    Pozdrav!Nova sam ovdje pa mi oprostitite ako napravim gdje kakvu grešku.Mi imamo problem sa začećem.Pokušavamo već 17mj i ništa.Ja imam 24g.,a suprug 29g.Prije 3 mj. išla sam samo na folikulometriju da se vidi koliko imam folikula i koliko brzo rastu.Bio je jedan i sporo je rastao.Prije 2mj.išla sam na folikulometriju uz klomifen 3x1(5dana) i drugi dio ciklusa utrogestan.I nije bilo pomaka.Jedan folikul.Onda idući mjesec 5x1 klomifen(5dana) i utrogestani.I nije bilo nikakvog reagiranja.Kada sam

  • Drage žene,

    eto mog problema. Znam da će se mnogima činiti vrlo jednostavnim - simple ne ideš više do ogledala i to je to, ali vjerujte, ne mogu!

    Posebno sada u vrijeme rokova kada puno učim (puno stresa) i stalno sam kod kuće, barem se pet puta (vjerojatno i više) dignem i odem do ogledala. Onda tražim žrtvu na licu i apsolutno uvijek pronađem neku jadnu poricu koja se nije ni do kraja napunila nečistoćom. To me ponese pa nastavljam masakr i tako dok ne shvatim da sam ok

  • Trudovi

    6 years ago

    ja tražila ali nigdje nema konkretne teme o trudovima
    ja sam 36+3 i u 35 tj sam već imala divljake kako doc kaže iliti lažne trudove ali meni se to javilo ko menstrualna bol,držalo par sati pa prošlo al zadnjih dana ih imam gotovo svaki dan,uglavnom navečer,a sinoć me držalo oko pola sata i to tako jaki bolovi da su mi krenule suze i bilo mi je muka

    zanima me kako idu ti trudovi svakih nekoliko minuta kad mene uhvati to bude po pola sata
    u srijedu idem u bolnicu na ctg

  • Kako podići imunitet kod osjetljivog dijeteta sklonog prehladama?

    Moj sin (6 god) u ovom trenutku opet ima upalu nečega :confused: pa je dobio antibiotik a da se ne zna kakvu upalu ima!:confused:

    sinoć bili na hitnoj a ja noćas dežurala uz njega i nikako da spustimo temperaturu ispod 38!


    ovo je tko zna koji put ove godine a pred dva mjeseca imao je jaki laringitis kada se doslovce gušio! inače je i alergičar s blažim oblikom astme.

    pokušavam mu

  • ode tema u neku cudnu stranu ali probat cu s dva pitanja...

    kako zagrijat potkoljenice ili sta vec napravit? naime, krenem i na drugom km me pocnu bolit potkoljenice i tamo negdje iza 3km tj oko 4km prestane s tim da se u medjuvremenu malo prosiri bol na listove ali ugl prestane, zakljucujem da je to taman period dok se zagriju, ali kako ih zagrijat prije pa da ni ne dodje do boli?

    i drugo pitanje, zasto me na cca 9om km pocnu bolit prepone u razini kuka, a bol prestane s p

  • Htjela bi podjelit svoju pricu s vama i zanima me dali je jos netko prosao takvu grozotu i kako se nosi s tim.

    Dijagnosticirani su mi policisticni jajnici i svega 3 plodna dana u godini. Al ja sam zatrudnila od prve i prirodno. Nije bilo sretnije osobe od mene. Sklepali smo svadbu u 2 mjeseca, sve je bilo savrseno, nosila sam sina...
    Svega 3 dana poslje vjencanja, u 22. tjednu, ustanovili su da bebac zadrzava u sebi svu plodnu vodu tj. da upce nema razvijenu probavu, da su mu bub

  • Slavizacija Ilirika

    14 years ago

    Imam jedan "mali" povijesni problem. A taj je da su nas u školi, a i oko nje učili da su tamo negdje oko stoljeća sedmog u ove tada opustošene krajeve banuli Hrvati/Slaveni, naselili sva brda i pustopoljine te slavizirali onaj sitnež od primorskih urbanih Romana i par romaniziranih (ili čak i neromaniziranih) stočara po Dinari i okolnim planinama. I sve je to bilo divno i krasno dok zadnja dva genetska istraživanja nisu pokazala da potomaka te ilirsko-romanske kukavelji i dan danas u H

  • Fish oprosti ak ima neka primjerena tema, molim te prebaci gdje pripada ja ne nađoh :moli:

    potaknuta nekim raspravicama i navodima tko je bio (astrološki) Isus Krist, nađoh zanimljivi tekstić pa da podijelim s onima koje zanima :D

    Natalni horoskop Isusa Krista

    Horoskop «Izabranika» - Mesije spominje se u «Uvodu u
    Novi zavjet» teologa Wilfrida J. Harringtona. On navodi kako je među
    kumranskim tekstovima otkriven horoskop budućeg Mesije. Na temelju tog

  • Zubi

    7 years ago

    Uvod: Mene od srijede boli zub...u petak sam isao slikati zub i isao sam kod zubarice koja nije znala sta mi je...ali mi je nesto malo prckala po lijevoj gornjoj dvojci....

    Zaplet: Nakon toga me idalje bolio zub... a to je znacilo da moram ponovo otici do nje i da ce mi skinuti jednu staru plombu i ispod nje jos malo ocistiti jer je valjda ispod nje nesto ostalo.

    Vrhunac: Jucer mi je samo kao grom prosao kroz jedinicu (koja se nalazi pokraj te dvojke)...i od togtrenutka me

  • Ivo Andrić je bio bosanskohercegovački i jugoslavenski književnik, diplomata, ambasador Kraljevine Jugoslavije u Njemačkoj od 1939. godine.
    Preminuo je na današnji dan 13.marta 1975.godine.

    http://www.6yka.com/img/s/656x350/upload/images/Novembar%202012/edan_andricev_izbor.jpg


    Dragi prijatelju,
    Da predjem odmah na stvar. Bosna je divna zemlja, zanimljiva, nimalo obična zemlja i po svojoj prirodi i po svojim ljudima. I kao što se pod zemljom u Bosni nalaze rudna bl

  • Pozdrav svima,
    sestra bluebird me inspirirala da otvorim novu temu, kako bismo sagledali koliko se paganskog krije u dvama velikim religijama svijeta. Povod za njeno javljanje je bio ovaj moj post (http://www.forum.hr/showthread.php?p=42505219#post42505219) u kojemu sam iznio da ne samo što je Božić paganski (pretkršćanski) praznik, nego mu je i samo ime (Božić) pagansko jer govori o većem i manjem Bogu. Onda se ona na to javila sa replyem, sljedećim.

    Mislim, kad smo vec kod toga, K

  • Misterije medicine

    a year ago

    Mnoge i neobicne stvari se desavaju u covjecijem tijelu kao np postoje ljudi rodzeni s 2 srce ,razne bolesti koje ni medicina ne moze ustanovit porijeklo i lijek.Danas sam naletjela na jednu misteriju koju zelim da podijelim.Sigurno ste i vi nekad nesto ili bolovali ili culi pa bi bas bilo pozeljno i o tome da se zna:)

    Misterije medicine: Studentkinja koja nikad nije bila umorna saznala da je glavni krivac za to – tumorhttp://portal24h.ba/wp-content/uploads/2013/12/Molekule-300x199.jpg

  • Obzirom da mnogi kriju ukoliko im se stvarno dogodi, nije na odmet da imaju informaciju vise. Ukoliko netko ima dodatnih pitanja, potrudit cemo se, vjerujem svi, da ponudimo odgovore i pomognemo.

    Važno je povjeriti ljekaru svoju sumnju na spolnu bolest, čak i ako se dobro osjećate. Obavijestite partnera o svojim sumnjama, a u slijedećim odnosima koristite kondom.

    Ne pokušavajte sami izliječiti spolno prenosivu bolest. Ove bolesti su zarazne i neke imaju teške komplikacije i pos

  • Ovo bi moglo biti veliko.

    Gospodo,
    prikazacu vam neka spektakularna dokumenta, mislim da ce ih na ovom forumu lako razumjeti ali moram da napisem mali uvod,
    red je,
    jer ima i onih kojima nista nece biti jasno.

    U 19. vijeku da bi konstruisao i napravio srPsku naciju Vuk Karadzic je morao da konstruise jezik, da napravi novi vjestacki jezik, da bi se mogli razumjeti i pravoslavni u Dalmaciji i pravoslavni u Nisu.
    Kad je to uradio tadasnja srpska i tad

  • Kao bivsi vlasnik ilegalne radio stanice pozivam sve koji su imali radio stanicu ili tek rade na tome da podjelimo iskustva...

    Ovaj tekst sam skinuo negdje sa neta.

    1. dio

    Mnogi ljudi još uvijek misle da se FM radio stanica sastoji od brojnih prostorija punih opreme koja košta na stotine tisuća kuna. Pokret za slobodni radio pokazao je da to nije istina. Za emitiranje mikroradija koriste se FM odašiljači čija je izlazna snaga od pola vata do četrdeset vati. Takvi

  • DC septembre 2013

    7 years ago

    JUSTICE LEAGUE TITLES

    FOREVER EVIL #1

    http://buzzpreview.buzzcomics.net/2013-06/DC/foreverevil1.jpg

    Written by GEOFF JOHNS
    Art and cover by DAVID FINCH and RICHARD FRIEND
    1:25 Villain A cover by TBD
    1:25 Villain B cover by TBD
    1:25 Villain C cover by TBD
    3-D motion variant cover by IVAN REIS and JOE PRADO
    1:200 B&W variant cover by IVAN REIS and JOE PRADO
    On sale SEPTEMBER 4 • 48 pg, 1 of 7, FC, $3.99 US • RATED T
    Combo

  • Čitala sam mnogo o tome da li uzv ima kakvih štetnih utjecaja na nerođenu bebu,dali se preporuća što češće ili ga treba izbjegavati!? jedni govore kako zvučni valovi koji se odbijaju od tijelo bebe kako bi odaslali sliku koju vidimo na monitoru štete razvoju djeteta i čak mogu imati neke štetne poslijedice,dok drugi smatraju da su to sve babske priče,i da uzv nije niti malo štetan,te ga preporučuju raditi svaki mjesec kako bi se moglo pratit kako beba napreduje,s čim se i ja osobno slažem.Sada

  • Hinduizam

    13 years ago

    Nema dakle automatike ako se na Brahmaloki ne razvije odgovarajuća svjesnost. A potpuno odgovarajuća svjesnost nije bila prisutna ukoliko netko umjesto u duhovnom svijetu završi na Brahmaloki.

    Ti, kao ni u predhodnim primerima do sada, ne razmatraš celinu i koliko vidim to je tvoj glavni problem, (kao što rekoh plitko razmisliš o tome), čim naiđeš na ono što ti paše na tome se i zaustaviš a ostalo prosto odbaciš kao da ga i nema, a ono je tu! To je tzv. ardha-kukkuti-nyaya - logika pr

  • Danas sam bila u nekom drustvu i slucajno je netko spomenuo moju macku,kako je dlakava,linjava....i jedna gospodja sa djetetom u narucju koja je sjedila tu,mi je indirektno saopstila da u mom stanu se ne bi osjecala sigurno ni ona ni njeno djete jer su zivotinje glavni prenosioci raznoraznih bolesti,bakterija....kako ja mislim da imam djete i da zivi sa mackom...
    ja sam se pokusala braniti govoreci da je rijec o macki o kojoj se brinem u pravom smislu rijeci....al iznenadilo me da je komple

  • There is a guy in prison in South Carolina. His name is Jonathan Lee Riches and he's in jail for wire fraud. But that's not why I'm discussing him.

    His claim to fame (as it were) is that he has filed over 1500 pro se lawsuits around the country over the last few years. The judges have finally blocked his access to the courts (unless his suits meet certain criteria) in the future. However, I looked up one of his suits and saw something that was at the same time humorous and sad.
    <

  • Malo je ljudi koje ne vole pse. Ako ih ne vole kao odrasli ljudi iz ovog ili onog razloga, onda su ih sigurno voljeli kao djeca.Danas imamo puno dobrih uzgajivaca ali svercera koji preprodaju pse, izlozbi pasa na kojima cesto mozemo vidjeti i dobrih pasa, pravih predstavnika pasmine-rase.
    Za ljubitelje pasa, pocinjem prezentaciju pasmina i svega onoga sto je vezano za pse. Naravno, u tome ocekujem i vasu pomoc.
    :bih:




    ARGENTINSKI PAS ILI ARGENTINSKA DOGA

  • bradavičice

    14 years ago

    naša pikulica ima virusne bradavičice na vratu, netko je rekao molusce, doktorica prva je rekla da pustima da je to virusno i da će otić kako je došlo, a doktorica druga da hitno idemo na dermotologiju na šalatu na lapizaciju dok dijete nije puno toga. moje teta magistra farmacije dala mi je tinkutru rosopasa koju ja ne uspijevam namazati na svoje milo 15mjesečno dijete jer on to razmazuje i još više prčka po tome. Stvarno ne znam što da mislim o tome - koliko tome treba da ode kako je došlo

  • Malezija spremna za donaciju autobusa Sarajevu, problem desna strana


    Premijer Kantona Sarajevo Suad Zeljković primio je jučer Anuara Kasmana, novoimenovanog ambasadora Malezije u BiH. Prijem je upriličen na prijedlog ambasadora kako bi se razgovaralo o mogućnostima buduće saradnje Kantona Sarajevo i Malezije, saopćeno je iz Pres-službe Kantona Sarajevo.

    "Prije svega želim da Vas obavijestim kako Kanton Sarajevo planira da na predsto

  • Otvaram topic sa željom da si mi, "autoimunaši", pomognemo na svaki mogući način. Ne moram reći da su kortikosteroidi i imunosupresivi samo "gasitelji" vatre. No, ne bi to bilo ni toliko loše, da nisu toliko loše njihove nuspojave.

    Već godinama se nosim s lijepom zbirčicom autoimunih bolesti (poremećaja, sindroma...), a odbila sam konvencionalno liječenje. Ne, nisam se odbila liječiti. (Pretpostavljam, dragi doktori, što mislite o ovome). No, moja odluka, moja odgo

  • Zanima me koliko vas ide na ciscenje lica kod kozmeticarke, dal vam pomaze ili ne?

    Naime, ja sam prije imala velikih problema s aknama i posjecivala kozmeticare skoro svaki dan, da ne spominjem da sam ostavila brdo love, a lice mi je bilo sve gore i gore. Onda sam prestala odlazit na ciscenje lica i izbacila puder i lice mi se oporavilo. Sad je super u odnosu na to kak je bilo prije.

    No, sad sam u poslovnim odnosima s jednom kozmeticarkom i svaki put kad mi pogleda lice kaz

  • Dok u pograničnoj kasabi po imenu Guzelyurt teče miran život, u najvećoj i velelebnoj vili u kasabi živi ljubav bolesna i strasna, ali neuzvraćena, koja ledi krv onima koji su uključeni u tu priču.

    Godina proizvodnje: 2009., br. sezona : 2
    Žanr: drama
    Scenario: Meral Okay
    Reditelj: Timus Savci
    Producent: Ulaş İnaç
    Produkcija: Tims productions

    Igraju : Melisa Sözen, Engin Akyürek, Engin Altan Düzyatan, Meral Okay, Berfu Öngören...

    http://www.fed

  • Sve se više bliži dan kada ću morati čupati umnjake :rigo: van, a kako se on bliži, tako mi je i jasno da to neće biti pod lokalnom, nego općom anestezijom. :D

    Imam sva četiri komada, po rengenu kojeg sam napravio se vidi da su se već malo probili, a ja to nisam niti osjetio, znači da nije boljelo. Iako, zadnjih par tjedana tu i tamo ima laku bol oko uha, jer mi gornji lijevi umnjak dosta nagnuto tuče u sedmicu, pa će on vjerojatno prvi letjeti van.

    Kako sam do sad čuo st

  • Molim cure koje su mame duplića da kažu što sve i koliko toga trebamo nabaviti za dolazak naših bebica.
    Kolica smo izabrali - Mc lauren twin techno :klap:
    a usnimili smo i ormarić s kadicom za kupanje i prematanje :mrgreen:
    Kinderbeti - drveni ili oni prijenosni ??
    Pelene - platnene ili pampersice ??
    Robica - koliko čega ( bodići, odjelca ... ) i koja veličina ??
    Jastuci za zamatanje - jel se to još uopće koristi ??
    Autosjedalice - one s bazom ili bez nje ??
    Tzv.

  • Ljudi svasta izmisljaju u ime vjere i religije , culi smo za sve moguce uradjeno u ime Boga ( od ratova , pa mrzna , pa ubijanja civila ) danas cemo cuti najprimitivniji oblik zloupotrba vjere:


    svi ste culi za izraz ZAPISI i HODZA koji te mogu izlijeciti od svih mogucih neizlijecijvih oboljenja , poznati su bili Hodza u Bosnu koji su zaradjivali miljune na racun jadnika kojima nije nista ostalo kao nada osim ovih lopova

    u dvadest prvom vijeku mi jos uvijek cujemo za

  • Slomljen kuk

    10 years ago

    Zapravo vrat butne kosti. Prije 10 dana. Na Braču.
    U Splitu je 3 dana čekala transport za Zagreb. U Traumatološkoj je operirana, dobila je parcijalnu protezu, sve je prošlo uredno s kirurške strane.

    No ona je potpuno potonula, ne mogu je prepoznati.
    Jedva govori, nema volje ni za što, imam dojam da je izgubila nadu u oporavak.

    Izgubila je dosta krvi, htjeli su joj drugi dan nakon operacije dati transfuziju, no od toga su odustali. Navodno ipak nije bilo potrebn

  • Izdvojeno s chat-a.
    Tema o tome je li potrebno nakon nekoliko /niza neuspješnih postupaka napraviti dodatne pretrage i koje.
    Sashica


    blondica :grli: pa yebemu, kad ce kod vas sunce zasjati..mladi, vitalni, motivirani...bas je nepravedno :(
    dakle vadila si na 15 dan od tranfera, dakle opet bi mogla biti biokemijska?

    Da na 15-ti dan zoro. To je onda biokemijska opet po tome jel tako? Mada nije to tolko bitno sad vise, ili? Znaci uhvati se ali se ne odrzi? Cak ni

  • MY LONG BATTLE WITH CHRONIC ECZEMA
    AND HOW I CURED THIS PROBLEM

    By 2tuff
    14 May 2006

    Pictures Before and After at the end of this article

    Feel free to follow the basic protocol for aiding this condition along with Psoriasis. To follow the strict water fasting protocol you must educate yourself on all the data available on the subject before attempting this. If you rush into fasting and your very toxic or simply don't understand it correctly, you could

  • 3D HUMAN ANATOMY SOFTWARE

    The most complete, detailed and accurate 3D model of human anatomy.



    Accurate


    Derived from real human data, this range of software provides over 5,000 3D anatomical structures, clinical slides, dissections, animations and much more.


    http://www.primalpictures.com/Uploads/cranial_nerve_from_head%283%29.jpghttp://www.primalpictures.com/Uploads/running_still_Interactive_Functional_Anatomy.jpghttp://www.primalpictures.co

  • Tehnikalije

    6 years ago

    ja sam debil koji ne znam skidati serije s neta jer sam do sada živjela u svom ružičastom svijetu gdje se serija gorljivo iščekuje svaki tjedan a ne skida se s neta.
    Ali sad bi skinula s neta.
    A ne znam kako.

    Treba mi neki torrent jel?
    A meni se čini da mi nema serije, jer sam našla samo 2 epizodu,a nju sam već gledala :-D .

    :smt100
    Prvo, skines neki torrent client program, recimo uTorrent (jedan od popularnijih), ili bitcomet, shareaza, stogod itd.
    Zati

  • Kako da prepoznam da me bebač stvarno mlati??? Ja brijem da već od trinaestog tjedna osjećam da se nešto miče u meni. Nešto kao lagano škakljanje u donjem dijelu trbuha, ponavljalo se svaki dan otprilike na istom mjestu i kao da je iz dana u dan postajalo češće i izraženije. Znam da je to možda prerano za prvu trudnoću, ali ja sam već odavno uvjerena da osjećam bebača. To se obično događa kad sjednem i primirim se.
    Ali nedavno mi je ko legica porušila sve moje snove;) rakla mi je da su to

  • 20 Dakika / 20 minuta

    13 years ago

    Nova turska dramska serija koja sa emitiranjem kreće krajem 2012. ili početkom 2013. godine. Radi se o adaptaciji trilera ”The Next Three Days – Sljedeća tri dana” (remake francuskog hit filma “Pour Elle” redatelja Freda Cavayéa) o obiteljskom čovjeku kojem supruga završi u zatvoru, pa on smišlja plan za njezin bijeg. Scenarij za “20 minuta” potpisuje Kerem Deren (Ezel, Ucurum), a serija bi se trebala prikazivati na STAR TV. Producentska kuća je AY YAPIM, glavnu žensku ulogu tumači Tuba Büyüküst

  • Double/triple test

    13 years ago

    Doktorica mi je ukazala na mogućnost da se napravi double test. Po nuhalnom naboru, i po nepostojanju nečeg problematičnog u obitelji kaže da nema razloga da me ona šalje na to, ali da ako želim provjeriti vjerojatnost mogućnosti postojanja problema mogu platiti i napraviti taj test. Znam da nije baš pouzdan i pitam se ima li smisla da to radim. Pretpostavljam da se pokažu jako loši rezultati (a onda slijedi amniocinteza) da ne bi tako razmiš

  • Ezel vol.2 / spoileri

    6 years ago

    Polako, nismo još vidjeli Alija. Džan mora da je kod njega.
    Đengiz je napada u bolnici. Dakle preživjela je. Jer mi se ne čini vjerojatnim da ju je vadio iz bolnice pa vraćao.
    Ako sad umire, onda znači da je Ezel odustao od toga da je spasi, što mi se isto čini nevjerojatnim, pa je vodi negdje da zajedno umru. Ne vjerujem, imaju dijete?
    Bijela haljina, možda su se sad išli vjenčati, ali ona je tako slaba. Nekako mi je čudno da bi je mučio s takvim naporima.

    Što god slo

More kako da koristim johannisol st john s wort oil results .....

Related discussion