HealthTalkie

Talk About Health and Its related Topics

 
  • Programlama Dİllerİ

    9 years ago

    PROGRAMLAMA DİLLERİ




    Turbo Pascal'ın Kurulumu

    TurK Pascal(c) Pascal Dersleri'ne başlamadan önce bilgisayarınıza Turbo Pascal Derleyicisini kurmamız gerekiyor.Eğer bilgisayarınızda Turbo Pascal kurulum paketi yoksa DOWNLOAD bölümümüzden gerekli dosyaları çekebilirsiniz.
    Eğer TurK Pascal(c)'dan download ettiyseniz.Bilgisayarınızda tp70.zip ismindeki sıkıştırılmış dosya bulunması gerekiyor.Bunu Winzip programı vasıtasıyla tp70 isminde bir klasöre u

  • Einzelverkauf aus großer Liste, Minimal/House/Techno/Elektro/Funk/Soul/Disco

    Mehrere 1000 Vinyle als Excel Datei

    Die Titelliste finden sie unten,

    Falls sie interesse an der zugehörigen Preis-Liste oder fragen haben schicken sie mir eine Nachricht.



    Angebote bereits ab 1,00€

    Angebot: Ab einem Einkauf von 100€ gibt es einen Preisnachlass von 15%

    Zustand ausschließlich Mint - VG+


    "Little Louie"

  • Aşağıdaki tartışma sonucu ortaya çıkan öneri metni 05 Mart 2007 itibarıyla ARABAM BENİM BACAKLARIM (http://www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?t=22817)isimli bir kampanyaya dönüşmüştür.
    Katkı veren herkese teşekkür ederiz.


    Değişiklik kronolojisi
    * 28 Şubat: www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?p=198401#198401
    * 8 Şubat: www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?p=197575#197575
    * 6 Şubat: www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?p=195390#195390
    * 2

  • Arkadaşlar,

    Sonradan sakatlanan memurların emekli olabilmeleri için Mart-Nisan 2008'de bir girişimde bulunmuş ve olumlu sonuç almıştık (bkz (http://www.engelliler.biz/forum/gundem/5431-gundem-sonradan-sakatlanan-memurlarin-emekli-olabilmeleri-icin-dayanismaya-cagiriyoruz.html))
    Ne var ki sonradan sakatlanan memurların emekli olabilmeleri için Sosyal Güvenlik Kurumu şimdi de başka bir engel çıkartıyor: Yeni yönetmeliğe göre sağlık raporu çıkartılması isteniyor.
    Bir başka deyişl

  • http://www.rheuma21st.com/archives/cutting_report_shoenfeld_duallyphoma.html


    AUTOIMMUNE RHEUMATIC DISEASES AND LYMPHOMA (Table 1)

    Autoimmune rheumatic diseases and lymphoreticular malignancies are closely related. This association appears to be bi-directional. Lymphomas have been known to occur more frequently in the course of autoimmune dissease, whereas autoimmune rheumatic features seem to occur frequently in the course of lymphoreticular malignancies. This topic has d

  • LITERATURE UPDATE
    January 16, 2014 – January 22, 2014
    Literature search for biomech* or locomot*

    Jason R. Franz, Ph.D.
    Neuromuscular Biomechanics Laboratory
    http://sites.google.com/site/jasonrfranz/
    http://uwnmbl.engr.wisc.edu/
    University of Wisconsin-Madison

    *********************NOTE*********************
    - Not all articles have a DOI.
    - Some DOI links may not yet be available online.
    - Articles with no volume, issue or page numbers in

  • Amphetamine Induced Changes in Protein Degradation and Apoptosis: PKCδ as a Central Regulator

    Introduction:
    Amphetamine (AMP) and methamphetamine (METH) are addictive, psychostimulant drugs of the amphetamine class, widely abused in many regions around the globe. It is estimated that there are 14-52 million amphetamine class stimulant users in the world, making the class the second widest used illicit drug in the world following cannabis (Granado et al., 2013). AMP and METH ar

  • Volkan Yılmaz

    Bundan iki yıl önce, Engelliler.biz forumunun kurucusu Oturanboğa’nın ve sizlerin katkı verdiği bu forumun varlığının verdiği güçle yüksek lisans çalışmamı Boğaziçi Üniversitesi’nde engelliler ve sosyal politika meselesi üzerine bir araştırma ile tamamlamaya karar vermiştim. Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Politika Forumu dâhilinde gelir desteği (sosyal yardım/primsiz ödemeler) ve istihdam politikaları üzerinde halihazırda kafa yorduğum bir dönemdi. Ben de b

  • PROGRESS, DECLINE, AND HOPE: A COLLABORATIVE TIMELINE

    An award-winning collaborative timeline started by Aero in January 2011 and ending in March 2013. Progress, Decline, and Hope won the 2012 Turtledove Awards for “Best New Collaborative Timeline” and finished a close second in polling for “Best Shared Worlds”. In 2013, the timeline was nominated for “Best Continuing Future Timeline” and finished second in polling to the deserved winner, Pkmatrix' A

  • YnAEMP is a map pack using a custom advanced setup menu and realistic random resource placement. Now you can use a TSL map with custom option : select exactly how many and which civilizations you want in game, set your victory condition and other game options usually unavailable when using this kind of maps.


    menu screen :
    http://gedemon.free.fr/civ5/ynaemp_setup2.jpg
    option list :
    City-States Placement : placement option for the city-states
    - Only TSL : use only CS

  • Dhea

    8 years ago

    DHEA

    A sigla DHEA refere-se à Dehidro-Epi-Androsterona, também denominada dehidro-iso-androsterona. Trata-se de um esteróide natural produzido na glândula supra-renal e nas gônadas, cuja estrutura é precursora dos hormônios testosterona e estradiol. Alguns autores chamam a DHEA de hormônio, outros de esteróide. De qualquer forma ele é o esteróide ou hormônio mais abundante na corrente sangüínea dos seres humanos.

    A DHEA é o esteróide precursor quase direto (mas não o mais i

  • Arkadaşlar merhaba,çok yakın bir tanıdığım adına sizlere bişey danışmak istiyorum.
    Kendisi internet bağlantısı olmadığından benden rica etti,yol yordam öğrenip onu bilgilendirmek istiyorum.
    33 yaşında bayan arkadaşım küçükken bir kaza sonucu tek gözünü cam kesmiş ve sonrasında yıllarca şaşı olarak yaşamış...ve katarakt olmuş o kesilen göz..
    lise zamanlarında ameliyat olmuş fakat o gözü hiç bir şekilde görmüyor...
    diğer gözü ise uzağı görmüyor ama gözlük v.s. de kullanmıyor.
    ş

  • Merhabalar,

    Yönetmelikte yazılanlara göre diyabetli hastaya ait özür derecesi aşağıdaki gibi belirtilmiş;

    G-Pankreasın endokrin fonksiyon bozuklukları
    1- Diabetes mellitus
    a-Diyet ve oral antidiabetiklerle kontrol altına alınan, komplikasyon yapmamış Tip II Diabetes mellitus % 20
    b-Komplikasyon yapmamış olan, açlık kan şekeri

  • Este post es relacionado con la MACROCOMPRA realizada a www.kierounputomovil.com (http://www.kierounputomavil.com)

    IMPORTANTE!!!! COMPRA CONJUNTA: OFERTA KIEROUNPUTOMOVIL.COM 529 € GASTOS DE ENVIO INCLUIDOS Y CARGADOR DE COCHE . EXISTEN OTROS PACKS.:mogollon:


    CON KIEROUNPUTOMOVIL.COM ESTAS SON LAS CONDICIONES DE LA COMPRA COJUNTA:

    - EL CARGADOR ES SPANISH

    - EL MANUAL, NO ES UNA FOTOCOPIA, ES EL MISMO MANUAL DESCARGADO EN PDF Y SE REALIZA LA IMP

  • Đội trưởng 'SBC' bị bạn gái bỏ vì mê bắt cướp

    Ba lần bị bạn gái nói lời chia tay vì mải bắt cướp nhưng Nguyễn Thanh Hải vẫn "không thể làm ngơ trước chuyện bất bình". Với 360 lần bắt tội phạm, anh được bà con quý mến tặng cho danh hiệu Hải “SBC” (s

  • Biliyorum, mevzuat maddeleri okumak can sıkıcıdır ama, olabildiğince kısa ve açık yazmaya çalışarak Sosyal Güvenlik Kurumu’nun %60 ve üzeri işgücü kaybı oranı bulunanlara çektirdiği eziyeti anlatmaya çalışacağım. Lütfen “Bundan bana ne” demeyin, çünkü hizmet verdiği kişi sayısı itibarı ile SGK bu ülkedeki en önemli kurumdur ve uygulamalarıyla milyonlarca insana eziyet çektirmesi hepimizin sorunudur.
    Aşağıda anlatacağım sorun bundan önceki mevzuatta yoktu, bu sorun 5510 sayı

  • Sad, kada je presuda Općinskog suda u Bjelovaru P-1078/03-18 od 14. travnja 2004. konačno postala pravomoćna mogu opisati na koji način sudovi u RH utvrđuju nastanak i postojanje duševnih boli. I što te boli čini.
    Ukratko, radi se o presudi kojom je Općinski sud u Bjelovaru utvrdio da je tužitelj imao duševne boli i da mu za to treba platiti 5.000,00 kuna.
    Dakle, ništa posebno.
    Dok ne počnete razmišljati što to po stavu suda čini duševnu bol i tko tu bol trpi.

    Što

  • Here is a fresh link (http://www.pain-education.com/100137.php) to an old friend, a paper that deconstructs the poor construct validity of "myofascial pain" and connecting them to trigger points.
    I'm copying and pasting the whole thing, because I never ever want to lose this paper from a dead link again. Unfortunately, the tables do not copy well.

    Myofascial Pain Management

    Evaluated material for both the health care provider and consumer.

    REFERR

  • Anadolu'da 'alışveriş'e 100 milyon $'lık yatırım

    Gayrimenkule ilk yatırımını Tarsus'ta yapan Megnum, Anadolu'nun alışveriş merkezi olmayan yerlerine 5 yılda 100 milyon dolar harcayacak..

    Polat Holding, Ülker, Afken, Metro Group gibi pek çok büyük şirketin gayrimenkul yatırımlarında binaların mekanik işlerini üstlenen MEG Mekanik'in sahipleri de gayrimenkul yatırım

  • Here's the problem, right now I have Windows XP and Windows 7 installed, along with GRUB as the bootloader of choice.

    I can boot into Windows 7 just fine--with GRUB, and also into XP using Windows 7's BCD, but when I try to load XP with GRUB, I am presented with BOOTMGR is Missing Press Ctrl+Alt+Del to Restart.

    Below is the contents of my results.txt file after running the BootInfo script.



    Boot Info Script 0.60 from 17 May 2011

  • The following ATL is based on the thread:

    http://www.alternatehistory.com/discussion/showthread.php?t=243962

    Here is the final draft of the ATL so far:

    August 15th, 1977: Dr. Jerry R. Ehman on August 15, 1977, while working on a SETI project at the Big Ear radio telescope of Ohio State University then located at Ohio Wesleyan University's Perkins Observatory, Delaware, Ohio. The signal bore all of the hallmarks of potential non-terrestrial and non-Solar System or

  • LITERATURE UPDATE
    June 13, 2013 – June 19, 2013
    Literature search for biomech* or locomot*

    Jason R. Franz, Ph.D.
    Neuromuscular Biomechanics Laboratory
    http://sites.google.com/site/jasonrfranz/
    http://uwnmbl.engr.wisc.edu/
    University of Wisconsin-Madison

    *********************NOTE*********************
    - Not all articles have a DOI.
    - Some DOI links may not yet be available online.
    - Articles with no volume, issue or page numbers i

  • Özürlülerin yararlanabileceği haklar ve haklarıyla ilgili site rehberi
    Tüm hakların değerlendirildiği tek bir rapor almak için dilekçe: http://www.engelliler.biz/forum/saglik-raporlari/35996-tum-haklarin-degerlendirildigi-tek-bir-saglik-raporu-almak-icin-dilekce.html
    Sağlık kurulu raporu için engellilerden ücret alınamaz:Sağlık Kurulu Raporu için engellilerden ücret alınamaz (3 Mayıs 2010 tarihli yazı) (http://www.engelliler.biz/forum/saglik-raporlari/50285-saglik-kurulu-raporu-icin-en

  • Dear All,

    We're presenting here our conclusion from the replies for: How to choose Euler angles sequences of rotation.

    Thank you all for your emails, and thanks to Kevin McQuade at the University of Washington for his help with the translation.

    Professor Anamaria Siriani de Oliveira
    University of São Paulo – Brazil - Physical Therapy Division
    Research Fellow, Department of Rehabilitation Medicine,
    University of Washington. Seattle, USA

    Summary o

  • Hey guys, here is the winners list for the last event! Congratulations to everyone!

    This is listed by rank/name/points


    1 FIGHT CLUB 30138032
    2 Indian Nation™ 27540592
    3 Rogues Gallery 24597619
    4 Infamous Syndicate 24460875
    5 Sunnyvale 19789347
    6 Silent Assassins 19181158
    7 The Buckwheat Connection 19123426
    8 HellCalls Group 18861142
    9 COLD Karma Mafia 18838514
    10 Original Gangster Killaz 18743908
    11 Criminal Mafia Kil

  • Bugün Hürriyet gazetesinde gördüğüm yarışma ilanının linki aşağıdadır.

    T.C. Danıştay Başkanlığı (http://www.danistay.gov.tr/)

    Danıştay Başkanlığı Hizmet Binası mimari projelerinin elde edilmesi işi, Kamu İhale Kurumu tarafından 24 Aralık 2002 tarih ve 24973 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan "Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Mühendislik, Kentsel Tasarım Projeleri, Şehir ve Bölge Planlama ve Güzel Sanat Eserleri Yarışmaları Yönetmeliği" kuralları içinde, serbest, ulu

  • I recently installed F16, later i noticed that one of the gpt header get corrupted
    and i am tring to find why.

    # gdisk -l /dev/sda
    GPT fdisk (gdisk) version 0.8.1

    Caution: invalid backup GPT header, but valid main header; regenerating
    backup header from main header.

    Partition table scan:
    MBR: protective
    BSD: not present
    APM: not present
    GPT: damaged

    ************************************************** **********

  • LE Magazine July 2007

    Testosterone’s Overlooked Role in the Treatment of Diabetes in Men

    By Edward M. Lichten, MD


    For most of my 60 years, I’ve dreamed of finding a medical treatment or cure that could improve humankind. It has been my mission and lifetime quest.

    Fifteen years ago, I rediscovered the reparative properties of bioidentical testosterone. It not only reversed my slide into old age, but also reversed my male patients’ diabetes. A

  • Classical vinyl

    7 years ago

    Classical Collectables

    Info about some of the more collectable classical pressings can be found here (http://pinkfishmedia.net/forum/showthread.php?threadid=8266). All prices on the classical listing include professional wet-vacuum cleaning using a VPI 17i record cleaning machine.

    Adam – Giselle, VPO / Karajan. Decca SXL 6002 wide-band deep-groove 1st issue. The thin laminated flip-back sleeve in VG++ condition due to some light creasing and general ageing, though it has

  • OzurLu raporu icin basvurdugum Ankara Hacettepe Universitesi hastanesinde odyoLojiye daha sonrada Laptop'tan kuLak testine girdim. Ve beni muayene eden bayana askerLikten muaf oLdugum beLgeyide gosterdim. 2 Sene once %39 vermisLerdi bu haLimLe caLismaminda zor oLdugunu izah ettim. Yani bu raporun bu sefer oLumLu oLacagina dair biLgi istedim. Kendiside, hakLisiniz caLismaniz zor oLur buyuk ihtimaL %40 ve uzeri aLirsiniz dedi.

    Gunu geLdi bayramdan sonra raporum cikmis. Gittim aLdim. %45

  • 24 Şubat 2012 Güncel:


    % 42 Aldım arkadaşlar solunumdan % 20 vermişler geri kalanı skolyozdan yanii tek başına skolyoza vermiyorlar doğruymuş.


    __________
    Merhaba, skolyoz için tanı ve derecem için 1 haftadır doktorlar arasında geziorum bu gün 6 Doktor beni muayene ettti (not: bu sadece hastalığımın en son durumunu öğrenmek için yapılan muayeneydi) hastalığım hakkında net bilgi sahibi olup sağlık kurulundan rapor alıp özürlü kontenjanından işe girmekti hedefim fa

  • Grub 2 Basics

    5 years ago

    This page has been migrated to the Ubuntu Community Documentation site. For the most up-to-date information, please visit:
    https://help.ubuntu.com/community/Grub2

    On that page are links to a variety of other Grub 2 pages which cover installation, troubleshooting, ISO booting, Grub menu displays, and more. The majority of those pages were migrated from threads started on the Ubuntu Forums.

    Thank you to all the users who posted in these threads and expanded our knowledge of

  • Bugünlerde sağlık raporu çıkartacağım. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağlı Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'nden rapor çıkartan var mı?

    Akla gelen her konuda sağlık kurulu raporu verilen bir hastahane Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi*
    Ben de bir çok konuda işime yarayacak geniş içerikli Durum ve Derece Bildirir Rapor almak için başvurmayı düşünüyorum. Acaba Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi veriyor mu rapor? Ya da Bakırköy Dr.

  • A very exciting paper on Caucasian Y-DNA lines.

    No comments for now, although G2a1a-P18 has certainly caught my eye, as we now have a G2a subclade specific to the Ossetians, who are renowned for their frequency of haplogroup G in the genetic genealogy world.

    Abstract

    We analyzed 40 SNP and 19 STR Y-chromosomal markers in a large sample of 1,525 indigenous individuals from 14 populations in the Caucasus and 254 additional individuals representing potential source

  • %40 rapor

    6 years ago

    1990 senesinde işe girerken devlet hastanesinde % 40 rapor almıştım.görme problemliyim.bursa belediyesinin imkanları olduğunu duyup baş vurdum.fakat gişedeki memur rapor tarimin eski olduğu yenisini çıkarmamı söyledi.devlet hastanesinin verdiği üzerinde süreklidir yazan rapor geçersizmidir bu konuda madurum,ne yapabilirim tşk...:(

  • The Basics

    Introduction and Basic Description

    Heroin is an opiate narcotic, central nervous system depressant. Desired effects include euphoria, empathy, sleepiness or "the nod" and analgesic (pain killing) properties.

    Timeline of Experience
    The onset, peak, and duration of heroin all depend on the ROA.
    IV- onset 0-30 seconds, peak T+ 15minutes, plateau T+30minutes-2hours, Afterglow T+2-4hours, end of experience T3-4hours.
    IM- onset 5

  • A couple of years ago the newspaper La Semana published a list of the best 100 novels in written in Spanish in the last 25 years. I've read a few of these in translation, now I'm going to try to read them all in Spanish which might take me 25 years to complete. But I'd like to share the list with the group as several are available in translation.


    1. El amor en los tiempos del c?lera
    Gabriel Garc?a M?rquez, Colombia
    1985

    2. La fiesta del Chivo
    Mario Vargas Llosa

  • 1 FIGHT CLUB 29212919
    2 Indian Nation™ 24216160
    3 Rogues Gallery 24059841
    4 Sunnyvale 23034159
    5 The Buckwheat Connection 15169589
    6 HellCalls Group 14716728
    7 Infamous Syndicate 14638525
    8 COLD Karma Mafia 14365191
    9 Silent Assassins 14300553
    10 Famous When Dead 14182322
    11 Criminal Mafia Killers 14150519
    12 The Brewskis 8312681
    13 Original Gangster Killaz 8288897
    14 The Reaper Crew 8179809
    15 Death Row 7299987
    16 Burger

  • Hey guys, here is the official list of winners with points for this last event. Congratulations to everyone!

    rank/syndicate name/points

    1 FIGHT CLUB 29728143
    2 Silent Assassins 22134991
    3 Indian Nation™ 16590680
    4 The Buckwheat Connection 13647066
    5 Famous When Dead 12486886
    6 Infamous Syndicate 12427383
    7 Criminal Mafia Killers 12011234
    8 elite aliance 11854657
    9 Back Alley Network 11838427
    10 HellCalls Group 11829517
    11 Sunnyvale

  • Aşağıdaki konu güncelliğini kaybetmiştir. Lütfen dikkate almayın.
    Şu anda sadece bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.


    Arkadaşlar, dün, TBMM'de görüşülmekte olan yeni Sos Sig. ve Gen. Sağ. Sig. Kanunu (http://www.calisma.gov.tr/sgk/ss_gss.mht)'ndaki bir çelişki ile ilgili olarak Sayın Lokman Ayva'ya bir öneri/mesaj (http://www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?p=121451#121451) yazmıştım. Bugün, -o konuyla ilgili olmasa da- bir cevap geldi.
    Aşağıda, Sayın Lok

  • Merhaba arkadaşlar, %40 raporum var. 3. derecede vergi indirimim var... 2008 yılında 3600 15 yıldan emekli oldum... emekli maaşı almaktayım.

    iş kazasından dolayı maaş bağlanacak ama benden yeniden rapor çıkartmam isteniyor. yeniden rapor çıkarmam istene bilinirmi ? yeni çıkaracağım rapor daha önce almış olduğum %40 raporuma etki edermi ? yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler.

  • Epilepsija u djece

    6 years ago

    SAMA SAM PREMJESTILA SVOJU TEMU NA OVAJ PODFORUM U NADI DA CU DOBITI VISE ODGOVORA...

    nadam se da cete se snaci jer je metoda bila copy/paste...

    unaprijed zahvalna i zabrinuta!



    Dijete i epilepsija
    dragi prijatelji...
    zbunjena i opet se Vama obracam za pomoc...
    curica 7 godina...unazad 6 mjeseci povremeno se zagleda, prekine radnju u kojoj je bila, sve to traje od 5-30sekundi...jednostavno se iskljuci..ponekad se klati..
    prvo dijete iz prve

  • Hi,
    i would like to introduce a new filter for avisynth: NLMeansCL.
    The filter is my try on the NLMeans algorithm. Tritical already wrote TNLMeans in 2006, which is also an implementation of the NLMeans algorithm. (Thanks for your work tritical!)
    In contrast to tritical's implementation - which is written in C++ and runs on the CPU, my implementation is written in OpenCL and runs on the GPU (typically).
    Note: I will update this post to reflect all changes to the filter. The m

  • Rank Syndicate Points

    1 FIGHT CLUB 33320346
    2 Indian Nation™ 27455923
    3 Silent Assassins 24988040
    4 Famous When Dead 18964303
    5 COLD Karma Mafia 17077223
    6 Infamous Brasco Mafia 17021592
    7 Infamous Syndicate 16915418
    8 elite aliance 16786039
    9 The Buckwheat Connection 16766035
    10 HTC Blue 16581128
    11 Sector 8 8297658
    12 HellCalls Group 8211784
    13 M4A1 7793243
    14 Death Dealers of CM 7726195
    15 Bad Blood Rising 7

  • Rank Syndicate Points

    1 FIGHT CLUB 33320346
    2 Indian Nation™ 27455923
    3 Silent Assassins 24988040
    4 Famous When Dead 18964303
    5 COLD Karma Mafia 17077223
    6 Infamous Brasco Mafia 17021592
    7 Infamous Syndicate 16915418
    8 elite aliance 16786039
    9 The Buckwheat Connection 16766035
    10 HTC Blue 16581128
    11 Sector 8 8297658
    12 HellCalls Group 8211784
    13 M4A1 7793243
    14 Death Dealers of CM 7726195
    15 Bad Blood Rising 7

  • Hello all,

    I'm struggling with installing the ispconfig3 plugins for round cube. ive got them installed and the account tab has appeared but when clicked on it shows a 501 page.

    heres the error log
    [02-Nov-2013 14:37:19] PHP Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /usr/share/php/MDB2.php on line 393
    [02-Nov-2013 14:37:19] PHP Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /usr/share/php/MDB2.php on

  • Şimdiye kadar bulduğum tüm web kamera driverlarının linklerini burada vermeye çalıştım. Bulamadıklarım da var tabii. Onların da linklerini buldukça burada toplayacağım.
    Bu listede yer almayan web kamera sahipleri eğer isterlerse benimle irtibata geçerek driver desteğinde bulunabilirler. Bu şekilde çok daha fazla kişi yararlanma imkanı bulacaktır.

    :pepper: :smilies39: :smiles34: :banana: :pepper: :smilies39:
    http://img526.imageshack.us/img526/4517/webcamek3.jpg

    A

  • TÜRKİYE CUMHURİYETİ EKONOMİ POLİTİKALARI


    1920lerden günümüze kadar Türkiye ekonomisi tarihini incelerken üç iktisat kongresinin de ekonomi politikalarında önemli değişimlerin yaşandığı dönemlerin başlarına rastladığı gözlenmektedir. Bu açıdan iktisat kongrelerinin ekonomik hayata yön verme işlevleri olmuştur.

    Birinci İktisat Kongresinin düzenlendiği 17 Şubat 1923 tarihinde, Kurtuluş Savaşından galip olarak çıkan Türkiye, iktisadi açıdan Osmanlı İmparatorluğundan devra

  • Merhaba arkadaşlar bugün Habertürk gazetesinde okuduğum bir yazıyı sizinle paylaşmak istedim.

    Ali TEZEL bugünkü yazısında Vergi indirimi için başvuran birinin almış oldu Ret kararı ile 30 iş günü içinde yargıya başvurduğunu ve yargının Hastanelerin vermiş olduğu rapar'un yüzdesini Gelirler idaresinin düşüremiyeceğini ve hastanelerin vermiş olduğu yüzdelerin esas alındığını belirtiyordu.

    24/08/2011 HaberTürk Gazetesini ednin.

    Saygılar.




    Engelliler

  • Danas sam se domogao novog iPad-a, WiFi only verzija sa 16 GB memorije. U svom vlasništvu sam imao originalni iPad, ViewSonic G-Tablet, Archos 101, kao i originalni Asus Transformer - sve sam prodao pre jedno pola godine, i sada sam kupio novi iPad (u daljem tekstu iPad 3)

    http://store.storeimages.cdn-apple.com/2450/as-images.apple.com/is/image/AppleInc/ipad2012-step0-ipad-gallery-01-normal?wid=520&hei=410&fmt=png-alpha&qlt=95

    Prvi utisci
    Prvi utisci nisu b

  • Hi everybody, i really need your help here. Before i explain the issue, im gonna give you a little background information of my use of substances :

    Currently im 19 years old. At 15 i started smoking weed. From 16 to first few months of 17, i had began using speed ( meth pills), usually swallowed or snorted, as well as occasionally some E. In the summer i tried LSD, mushrooms, mda and ketamine, but didn't abuse them at all. Back to the speed, The first few months it was like a few time

  • Merhabalar Ben Ülseratif Kolit hastasıyım. Hala nedeni bilinmeyen ve tedavisi olmayan kronik bir hastalık. Sertap Erenerin hastalığı dersem sanırım pek çok kişinin aklında birşeyler uyandırır.
    15 yıllık hastayım , kalın bağırsakta tam tutulum var(pankolit deniliyor) ve hastalıktan dolayı kalın bagırsağımda 45-50 cmlık bir kısalma var. Cerrahi müdahele yapılmadı bu zamana kadar yaşım küçük olduğu için.

    01.10.2008 tarihli yasadan önce Ülseratif Kolit olupta kalın bagırsak tutulumu be

  • Evet arkadaşlar;öncelikle herkese mutlu ve huzurlu vede sağlıklı günler dileyerek başlamak istiyorum...

    Forumları çok fazla takip etmiyorum ama takip ettiğim kadarıylada genelde kişisel konular ön plana çıkmış durumda...Ben ise şu anda engelliler arasında en büyük sorun olarak gördüğüm %40 rapor konusuna herkesin dikkatini çekmek istiyorum.Bu saçmalık konusunda ne düşündüğünüzü merak ediyorum...Yani özür oranı bilimsel verilere göre!(Bunu da nasıl belirliyorlar hiç anlamış değilim) %39

  • Ben 1989 yılından beri hiç aralıksız ssk lı olarak çalışmaktayım.
    1994 yılında aort kapak ameliyatı oldum. Kapak olarak metal kapak takıldı. Ebediyen coumadin ilacı kullanmam gerekmektedir.
    Bu ameliyat ta vergi indiriminden yararlanabilmem için % 40 rapor alınması gerektiği internette aldığım bilgidir.
    Bu tür ameliyatlarda % 40 iş göremez kaybı verilir mi.

    Cevaplarsanız sevinirim.

  • Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4 ay önce izmir alsancak devlet hastanesinden randevu vermişlerdi ve bugün gidip engelli raporunu aldım. Tek gözümde görme kaybı var ve rapor oranını % 32 olarak belirlemişler. Doktor sadece baktı muayene bile etmedi bunu neye dayanarak verdiler bilmiyorum ama bu rapor işime yaramıyor sanırım. Size sormak istediklerim

    1. Bu rapora itiraz hakkım var mı varsa nasıl yapacağım?
    2. Bu orandaki raporun bana herhangi bir faydası olur mu?
    3. Eğer daha itiraz

  • mtDNA 78 samples


    U=25 32.05%(U5=12 15.4%,(U5a=11 14%(U5a1=7 9%), U2=4 5.1%(U2e=3 3.8%(U2e1=1 1.3%), U4=3 3.85% U7=1 1.3%, U1=1 1.3%)


    H=16 20.5%(H6=1 1.3%, H5=1 1.2%, H2a1=1 1.2%)


    T=15 19.2%(T1=8 10.3%(T1a=2 2.6%), T3=3 3.8%, T2=2 2.6%(T2a1b1=1 1.2%)


    HV=6 7.7%(HV2=2 2.6%,HV6=1 1.3%)


    K=5 6.4%(K2b=1 1.3%)


    I=4 5.1%(I3=2 2.6%, I4=1 1.6%J=3 3.8%(


    J1=2 2.6%

  • slm ben 2000 şubat ayından itibaren sigortalıyım 2005 yılında rahatsızlığımdan dolayı %40 rapor aldım vergi muaf oldum (belli kısmından) tam olarak kaç yıl sonra emekli olabilirim acaba yaş sınırı varmı 1978 doğumluyum cevap verebilen olursa sevinirim

  • Merhabalar...40 derece skolyozum ve spina bifida rahatsızlığım mevcut. bu gün sağlık raporu için işlemlere başladım fakat ortopedi doktoru skolyozla ilgili pek oran veremeyeceğini söyledi. ama nefes zorluğuyla ilgili bir test yapılmadı. yarın mr çekilecek spina bifida için. bir bacağımda 3-4 cm kısalık mevcut, ve kısa olan bacakta güç kaybı var. ayrıca kısalık olan bacağımda ayak boyunda kısalık, ayakta yamukluk ve his kaybı da mevcut bu yüzden bilekten güç uygulayamıyorum parmaklarımı da

  • arkadaşlar benim rahatsızlığım yeni yönetmeliğe göre yüzde kaç rapor alırım rahatsızlığm tek kulak işime kaybı ve solbacak 3 santim kısalık ve perthes sekeli hastalığı cevaplarsanız sevinirim

  • 27 Ekim 2011 Güncel:


    Bugün rapor sonucunu öğrenmek için hastaneye gittim..
    anlattığım gibi gözden, doktor o an heyette olmadığı için sonradan yazılacaktı ve bel fıtığı başlangıcındanda kaç verildiğini görememiştim bunlarda rapora eklenip formüle edilmiş ve engelli oranı % 69 ve sürekli olarak onaylanarak vergi dairesine posta yoluyla gönderilmiş.(Sanırım gözden %30 , bel fıtığındanda %8 gibi oran verilmiş ama emin değilim..)


    ______________
    Merhaba arkad

  • Merhaba

    2004 yılında sağ gözümde sıfır görme ve diğer gözümde görme düşüklüğünden kaynaklı olarak % 40 rapor aldım.
    Daha sonra 2009 yılında vergi muafiyeti için başvuru yaptım, başvuru sonrasında anara oranımı % 32 biçtiğinden vergi muafiyeti alamadım. Daha sonra yanlış hatırlamıyorsam 2 kere daha yaptım ama onaylanmadı.
    Ben % 40 orana sahibim ve şuan ki işyerimde de engelli kadrosunda çalışmaktayım.
    Yani erken emeklilikten yararlanmak istiyorum, bu % 40 raporum varken % 32

  • Antalya egitim ve arastirmaya ozurlu raporu iin basvurdum ve 6 isitme kaybi veriler. İl sagliga gittim itiraz ettim, ataturk devlet hast ne gonderdiler. Kbb doktoru yeniden isitme testi yapmadan direk benimle konusup %40 yazdi ,heyete cagrildim isitme testi yapilip yaapilmadigini sordular yapilmmai dedim ben de.neyse 1 ay icinde il sagliktan alirsin raporunu dediler . Bugun il sagliga gittim ve raporumun egitim ve arast hastanesindekiiyle ayni olduguna karar verilip 6 yazilmis. Daha dda itiraz h

  • oem logo backup batch

    2 years ago

    As a system builder I get a lot of machines with factory pre loaded junk on them. I like to reinstall windows fresh. Using help from MDL I got information on how to reinstall the OEM license activation offline. This is simple as copying the slic cert into the OEM folder and sysprep figures out to make it activated offline.

    I couldn't find any info on the internet how to backup the OEM logo, OEM information, OEM welcome screen wallpaper via a batch file. I wanted to first backup the OE

  • Hey all,

    my first post and I wanted it useful. One of the biggest problems I had with debian was the hardware keyboard for the N810.. none of the numbers or special characters would work for me..considering i spend a lot of time in the terminal this was unsat. I couldn't find anyone that had a complete xmodmap for all the keys on the keyboard.. if there is and I just failed to see it let me know.

    I saved this file as .Xmodmap in my users home directory:

    Updated with

  • The Ultimate Monterrey Construction Guide
    Last Update: March, 13 2005

    Here you will find the most important and relevant construction projects known in Monterrey, Mexico and its metropolitan zone.
    The list is continuously updating, so don't forget to check it regularly.
    (Photos of the renders and construction procces at the end)

    19 Projects Under Construction

    01 Torre Desconocida (Josephinos Pizza)
    Project : N/A
    Floors : 15
    Height

  • Aşağıdaki danıştay kararını lütfen iyice bir okuyun ve şu sorulara cevap verin:

    Sorun 1: "Hastaneden %60 rapor aldım, Ankara Maliye oranımı %35'e düşürdü ve beni sakat statüsünden çıkardı."

    Soru 1: Aşağıdaki Datıştay kararı bu konuda ne diyor?

    Sorun 2: "Bundan x süre önce sağlık raporu çıkarmıştım ve orada bana %60 oran verdiler. Fakat şimdi o raporda "vergi indirimi alabilir" ibaresi işaretli olmadığı öne sürülerek benden yeni rapor iste

  • Brainwave Frequency Listings



    CYCLES PER SECOND

    (HERTZ)

    and Correspondences to MENTAL STATES, PHYSIOLOGY, ,COLORS, NOTES & PLANETS

    These frequencies are of all types; light, sound, electrical, etc. The two- or three-character source codes after each frequency are defined in the bibliography.

    0.1-1 Organ/muscle resonances [SS]

    0.1-3 Delta range, according to [NEU+CRI] - deep sleep, lucid dreaming, increased imm

  • Agiron 59 Auction Sale Results (http://www.steffesauctioneers.com/)
    SoldFor YEAR MANUFACTURER MODEL Description
    95000 2002 CASE-IH STX450 "Quad trac, powershift, 4 hyd., return flow, front & rear diff. lock, 30'' belts, shows 8,030 hrs."
    41500 1995 CATERPILLAR CHALLENGER 45 "16 spd. powershift, 3 hyd., return flow, 3 pt., 1000 PTO, front weights, 25'' belts, shows 4,828 hrs., S/N1DR00315"
    36000 1990 CATERPILLAR 65A "powershift, 10 spd., 4 hyd., re

  • From the book:ANABOLIC STEROIDS-A QUESTION OF MUSCLE- (http://asih.net/_scally_anabolic%20steroids%20-%20a%20question%20of%20muscle.pdf)PROBLEMS & SOLUTIONS (By Michael Scally) (http://asih.net/_scally_anabolic%20steroids%20-%20a%20question%20of%20muscle.pdf) and edited for the use of this site




    Test
    Reference Range


    Alanine aminotransferase (ALT, SGPT)

    Levels are extremely increased in cases of liver cell necrosis of any cause, right heart f

  • Hi,
    My spybot has detected a trojan called win32.agent.adb. Even though spybot corrected it, the trojan appeared again after I did the second scan.
    I think this trojan might be the one responsible for this ---» ´´~~ and ^^ (duplication of accent marks)... :s

    Could you please help me with this issue?

    Thank you for your time and help! =)

    Here is the DDS report:

    .
    DDS (Ver_2011-08-26.01) - NTFSAMD64
    Internet Explorer: 9.0.8112.16421

  • mtDNA 236 samples Iberia from 7,000-4,340 years ago the vast majority of the mtDNA where not well enough perserved to show the subclade like H1 they just had the basic haplogroup H.

    H=98 41.52% (H20=4 1.7%,H1a1a=2 0.85%, H14a=1 0.4%)

    U=43 18.2%(U5=8 3.4%(U5a=2 0.8%(U5a1=1 0.4%), U5b2=1 0.4%), U4=2 0.8%)

    K=34 14.4%(K1a=3 1.27%)

    J=18 7.6%

    N=6 1.7%

    T2=5 2%(T2b=2 0.8%)

    X=3 1.27%(X1=1 0.4%, X2b=1 0.4%)

    V=2

  • 26 Ağustos 2011 Güncel:



    Arkadaşlar MÜJDE !!! Beklediğim sonuç geldi ama bu 3 ay sürdü,beklediğime de değdi. 22 ağustos'da iş yerime H vergi indirimi raporu geldi.


    ______________________
    01.02.2011 tarihinde devlet hastanesinden "Bilateral Doğuştan Kalça Çıkığı Sekeli" teşhisi ile 8 oranında sürekli özürlü raporu aldım.Bu rapor doğrultusunda özürlü kadrosunda çalışmak için özel bir işyerine müracaat ettim, fakat rapor oranının %40 olması gerektiği sö

  • PEDIATRIC EPIDURAL AND CAUDAL ANALGESIA AND ANESTHESIA IN CHILDREN




    Ban C.H. Tsui MSc MD FRCPC<sup>1</sup>

    Michael Fredrickson, MD<sup>2</sup>
    Santhanam Suresh, MD, FAAP


    Contents


    Epidural Blockade for pediatric surgery (General Aspects)

  • Update: In the new releases since this post was written, Ubuntu has come a very long way with preconfiguring the input method editor, now ibus (formerly SCIM), for us. It is now ready to go practically out of the box and setting up phonetic देवनागरी and Transliteration inputs is a trivial affair. For phonetic Devanāgarī, all you need to do is:

    Go to System > Administration > Language Support, and in the Language Tab s

  • Amphetamine FAQ

    9 years ago

    Renegade's Amphetamine FAQ

    PREFACE:
    This guide is intended to provide a comprehensive, unbiased source of information for all things related to the drug commonly called Speed. This is the first in a series of guides I hope to produce on drugs as a project I have undertaken to become a better informed individual.
    The information in this guide is provided for educational purposes only. Please be aware that use of possession of amphetamines is restricted in most countries of t

  • Amphetamine FAQ

    9 years ago

    Renegade's Amphetamine FAQ

    PREFACE:
    This guide is intended to provide a comprehensive, unbiased source of information for all things related to the drug commonly called Speed. This is the first in a series of guides I hope to produce on drugs as a project I have undertaken to become a better informed individual.
    The information in this guide is provided for educational purposes only. Please be aware that use of possession of amphetamines is restricted in most countries of t

  • benimde benzer bir durumum var..Konu ile ilgili birçok yazı var sitede ve benzeri sitelerde fakat uzun uzun hepsini inceleme zamanı yok maalesef o yüzden kafama takılan birkaç soruyu sorabileceğim bir muhattap bulmak amacı ile sorayım dedim.
    1995 yılından beri sigortalıyım ve 1996 yılında aldığım E engelli raporu ile halen çalışmakta olduğum iş yerimde engelli kadrosunda çalışıyorum.vergi indiriminden de şirketimin isteği üzerine aldığım %40 lık rapor ile uzun zamandır faydalanmaktayım.engel

  • I have been using Pro Tools 10 daily for the last 7 months on a home built Windows 8 PC with no problems. This week, the “MBox External” disappeared in the MIDI enable list and as an option on MIDI tracks.
    “Mbox Control” is still there. I have also been using the freeware MIDIOX program for the last 3 months for sysex data filing. (I don’t know if that had an effect and caused the problem).

    I tried the forum search and didn’t find this problem.
    I need to know the procedure

  • HEYELAN BÖLGESİNDEKİ VATANDAŞLAR UZUNDERE'DEKİ TOPLU KONUTLARA GEÇECEK
    20 bin kişi taşınma telaşında

    İmraniye, Ondokuz Mayıs, Vezirağa, Hasan Özdemir, Yeşildere, Kosova, 1. Kadriye, Altay ve Kadifekale mahalleleri boşaltılacak

    NİL KUYUMCU AKSÜYEK

    Bakanlar Kurulu, heyelan nedeniyle Konak ilçesindeki 7 mahallenin 500 bin metrekarelik bölümünü "afete maruz bölge" ilan etmi

  • I date all my baseball photos using the following book. (Baseball Uniforms of the 20th Century: The Official ML BB Guide, Researched, Illustrated & Written by Marc Okkonen, 1991, 1993)

    Also, the following website, hostd by the Hall of Fame, mainly using the same book above, but also using images after 1993, has assisted me in dating some of the photos. http://exhibits.baseballhalloffame.org/dressed_to_the_nines/database.htm#database

    On this photographic gallery, I

  • Quest Loot Guide

    3 years ago

    Per request, a guide detailing the loot gained from quests and, particularly, quest Bosses. I'm sure the information has been collected elsewhere, but there seemed to be a need for a comprehensive guide, easily accessible on the forums.

    Key
    MH - Main Hand
    OH - Off Hand
    H - Helmet
    C - Chest
    G - Gloves
    P - Pants
    B - Boots
    T - Trinket
    U - Utility
    TT - Tactic
    CON - Consumable
    S - Ship
    OFF - Officer
    CR - Crew

    (Attack/Defense)<

  • • A Brief Overview:
    Luxury Store Façades in Jakarta adalah thread yang secara khusus didedikasikan untuk menjadi etalase bagi Luxury Brands yang sudah ada dan yang akan hadir di Jakarta, dimana ibukota DKI Jakarta merupakan pusat industri luxury goods terbesar di Indonesia sampai saat ini. Raksasa konglomerasi luxury-goods di dunia – LVMH Moët Hennessy • Louis Vuitton S.A. telah memprediksikan bahwa Indonesia akan menjadi pasar luxury goods terbesar di Asia Tenggara, mengge

  • Bu konuda çok konuşulacak ve yazılacak şey var çok.

    Öncelikle,Hi-Fi olayının dipsiz bir kuyu olduğunu vurgulamak gerek. Özellikle Hi-Fi olayında maddi olanakların alabildiğince olması yani para olduğu sürece müzk dinleme zevkinde harikalar yaratma seviyesi doğru orantılı olarak artmakta.

    Sevgili Andante, alperstein, Dante ve halaz gibi müzik ile alakadar forum yazarlarının bu dipsiz kuyuda deneyimlerini bizimle paylaşırsa büyük mutluluk duyacağız. Öyleki; Hi-Fi son derece p

  • Introduction


    The aim of this review is to identify key topics and themes from articles published in 2011 relevant to the science and clinical practice of obstetric anesthesiology and the provision of interdisciplinary care to obstetric patients. Specific topics addressed in this article include health care policy issues that affect pregnant women, updated information on maternal mortality and morbidity, and clinical and outcomes-based research related to anesthetic practices for wo

  • http://www.cleanmpg.com/photos/data/2/AmericanFlag.jpgQuite simply the most affordable and highest fuel economy compact crossover available in all of North America. (cleanmpg.com/forums/showthread.php?p=344084)

    http://www.cleanmpg.com/photos/data/523/CX-F_Pass_F_News.jpgWayne Gerdes - CleanMPG (cleanmpg.com) - May 10, 2012

    2013 Mazda CX-5 – $20,695 to start and rated at 26/35 mpgUS city/highway.

    Mazda bet the bank on a core group of technologies it developed c

  • arkadaşlar merhaba bende sizden bu konuda yardım istiyecektim ben 2001 senesinde gözüme taş çarpması sonucu sol gözümü kaybettim ayrıca şimdi aynı gözümde katarakt çıktı ve bu çok zor bir kataraktmış kimse yapmak istemiyor ayrıca bunun yanında ileri derecede anksiyete rahatsızlığım var tanımadığım insanların yanında herhangi bir iş yapamıyorum dolayısıylada askerliğimide yapamadım zaten ülkemizde bizim durumumuzda olanlara işte vermiyorlar şimdi benim sizden öğrenmek istediğim şey ben bunla ilgi

  • arkadaşlar ben % 41 sureli raporun bitiminde yeniden kurula girdim ve bipolar bozukluk %40 osas sendromu %35 ve total protez % 25 olmak uzere %70 rapor aldım.rapor vergi indirimi icin ankara ya gitti.acaba bana suresiz vergi indirimi gelir mi.veyda bu raporla malulen emekli olma sansım varmı.....simdiden teşekkur ederim......

  • Ben kamuda özürlü olarak çalışıyorum vergi indirimi için 3 kez müraçat ettim ankara %55 raporumu %20 ye düşürdü ne yapmam gerkiyor bana yardımcı olursanız sevinirim

    ben kamuda özürlü olarak çalışıyorum. 2006 da %40 rapor aldım, ankara bunu bana sıfır vermiş göndermiş. Tekrar müraçat ettim, hastane bana %45 verdi, yine ankara %20 düşürdü bana gönderdi. Tekrar hastaneden rapor istediler %55 verdi. şimdi bunuda ankara göderdim % 20 düşürdü gönderdi
    ne yapmam gerekiyor?
    Ne olur

  • Merhaba Arkadaşlar. Ben yaklaşık 6 - 7 Yıl önce Kalp ve Damar Cerrahisinde Raynoud Bilateral Torokal Sempatektomi Operasyonu geçirdim her iki yanıma tüp takıldı Yaklaşık 1 ay Hastanede yattım 1 Ay boyunca evde iken ayakta oturarak yattım bano yapmaktan merdiven çıkmakta zorladım şuan durumum stabil fakat ağırlık kaldıramıyorum merdiven çıkışlrında nefes darlığı oluyor. Bu ameliyat yüzünden askerlikten direk çürük raporu verdiler. Söylemek istediğim malulen emeklilik için başvursam % kaç rapo

  • ;);)slm ben 2005 yılında yüde 40 raporum var şu an özel sektörde çalışıyorum vergi indirimi için baş vuracam benim rahatsızlıgım polineyit şekeri şimdiki adı cocuk felci
    her iki baldırımımdada zayıflık güçsüzlük var.
    2 ay önce ötv idirimli aracaldım yani 2 ay önce rapor aldım tüm vucut foksuyonları kaybı yüzde 40 diye
    ayrıca raporda vergi idiriminden yararlaır yazıyo. sizce vergi idirimini alabilir miyim

    buhafta baş vuracam:eek::rolleyes:

    saygılar

  • LITERATURE UPDATE
    December 5, 2013 – December 11, 2013
    Literature search for biomech* or locomot*

    Jason R. Franz, Ph.D.
    Neuromuscular Biomechanics Laboratory
    http://sites.google.com/site/jasonrfranz/
    http://uwnmbl.engr.wisc.edu/
    University of Wisconsin-Madison

    *********************NOTE*********************
    - Not all articles have a DOI.
    - Some DOI links may not yet be available online.
    - Articles with no volume, issue or page nu

  • Merhabalar ben yaklaşık beş sene önce %40 engelli raporu aldım grubu ise ruh hastalıkları.Vergi indiriminden yaralanmak için defterdarlığa gittim ve benden tektar rapor çıkarmamı istediler.Bu arada engelli olarak işe başladım.Ama daha önce engelli olarak hiç çalışmadım.Defterdarlıktan bana iki nüsha kağıt verdiler birisini işyeri diğerini ise ben dolduracakmışım.Ve sonrasında beni hastaneye sevk edecekler.

    İş yerine bunu belirttim.Bana daha yeni elemansın aradan bir ay geçsin öyle gider

  • in this example, from theElements code provided by Apple, they Sort an Array alphabetically by Name, they also provide headers for each section (i.e: a,b,c,d etc)




    - (NSInteger)numberOfSectionsInTableView:(UITableView *)tableView {
    // this table has multiple sections. One for each unique character that an element begins with
    // [A,B,C,D,E,F,G,H,I,K,L,M,N,O,P,R,S,T,U,V,X,Y,Z]
    // return the count of that array
    return [[[PeriodicElements sharedPer

  • hesaplama doğru mu acaba


    TANILAR
    Spondiloz diğer Mylepoti ile
    Servikal bölge, Spinal Stenoz Servikal Bölge
    Servikal Disk Bozuklukları Mylepoti ile

    YAPILAN İŞLEM
    C5-6, C6-7 Mikrodiskektomi - C6 Antrerior Korpektomi- C5 ile C7 seviyeleri arasına Kemik Grefti koyulması - Plak Vida yerleştirilerek Füzyon ameliyatı

    OLUŞAN HASAR
    GATA Haydarpaşa Beyin Cerrahi klinik raporu madde 1. gereğince C5 sinir kökü etkilenmiştir. C5 sinir kökündeki hasa

  • Hola amigos. RodrigoVB (http://ubuntuforums.org/member.php?u=344624) en el foro antiguo nos regaló un excelente listado de comandos básicos de linux que sería una pena que se perdieran así que los copio aquí:

    Aquí les dejo un listado de comandos básicos de linux, nunca están de más para los con más experiencia y sin duda son una grán ayuda para los menos expertos como yo. Los saqué de algún lugar de la web que ya no recuerdo, asi que le dejo mis agradecimientos al autor original

  • Spinal Epidural Abscess: A Diagnostic Challenge
    http://www.aafp.org/afp/20020401/1341.html


    DEARDRE CHAO, M.D., M.S., and ANIL NANDA, M.D.
    Louisiana State University Health Sciences Center, Monroe, Louisiana

    Epidural abscess of the spinal column is a rare condition that can be fatal if left untreated. Risk factors for epidural abscess include immunocompromised states such as diabetes mellitus, alcoholism, cancer, and acquired immunodeficiency syndrome, as well as

  • Hi,

    No matter how I try to create an MP4 file (using MeGUI), I add subtitle file (.srt) but the PS3 never detects them.

    I have attached the MeGUI log file, could someone please help me out WHY the subtitles are not available on PS3 ?

    [Information] Log
    -[Information] Versions
    --[NoImage] MeGUI Version : 0.3.1.1050
    --[NoImage] OS : Windows XP Professional x86 SP3 (5.1.196608.2600)
    --[NoImage] Framework used : 2.0 SP1 (2.0.50727.3082)
    -[Info

  • http://www.hagenhoffmann.de/links/Weihnachten/santa2rentierschlitten.gif

    Here you can see what Merry Christmas (and a Happy New Year) is in over 350 languages.

    On the link below you can click on the language name for further information. Have fun. :)

    Acholi - Mot ki Yomcwing Botwo Me Mwaka Manyen

    Adhola - Wafayo Chamo Mbaga & Bothi Oro Manyeni

    Aeka - Keremisi jai be

    Afrikaans - Geseende Kerfees en 'n gelukkige nuwe jaar

  • Mexico

    Mexico

    Sinaloa en la Costas del Golfo de California al Noroeste de Mexico


    Fotos de (cañerito)

    Bosque Espinoso de Sinaloa en la Costa Noroeste de Mexico, Bacuarato Sinaloa Mexico

    http://img444.imageshack.us/img444/453/5914292.jpg

    Arboles de Eucalipto (Eucaliptus) nativos de Australia y muy adaptados a el clima de Sinaloa, foto de Mocorito Sinaloa en la costa noroeste de Mexico.

    http://img12.imageshack.us/im

  • Notic€ that I can't typ€ th€ charact€r which com€s aft€r th€ l€tt€r "D" and b€for€ "F" in th€ €nglish languag€? Wh€n I hit th€ k€y for that l€tt€r, I g€t a symbol inst€ad. If I hit th€ shift k€y and that charact€r, I g€t a blank. How do I stop this? R€booting th€ machin€ do€s not fix th€ probl&#

More tek g zden y zde 40 rapor results .....

Related discussion